برچسب زده شده با : پایگاه خبری فکر اقتصادی

از سال ۱۹۰۰ میلادی تاکنون اقتصاد و تمدن بشری دچار دگرگونی هایی شگرف شده است. سرعت تحولات در ۱۰۰ سال اخیر با هیچ زمانی قابل مقایسه نیست. اما در دو دهه اخیر با فراگیری اینترنت اقتصاد بر بستر اینترنت نیز شکل گرفته است. همانطور که هنر، ارتباطات ، علم و دانش و … نیز در […]

مهدی نعیم: بیشتر از یکسال از فیلتر شدن تلگرام و روی کارآمدن پیام رسان های داخلی گذشته است اما دیگر آن هیاهوی سابق را ندارند و کم کم به فراموشی سپرده شدند.حال سوالی که این میان مطرح است بودجه کلانی که قرار بود به پنج پیام رسان داخلی اختصاص داده شود و قرار بود این […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی- مدیر کل دفتر پشتیبانی فنی و نظارت بر تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: افزایش ۲۳ درصدی تعرفه برق نمی‌تواند ابزاری برای تحریک مصرف‌کننده باشد و به اعتقاد من این عدد ابزاری برای کنترل مصرف برق نیست.

پایگاه خبری فکر اقتصادی- آمار می‌گوید بالاترین رشد طی پنج سال گذشته در بازار طلا اتفاق افتاده و ظرفیت خود را از دست داده است؛ با این حال به دلیل رشد پایین بورس و هجوم تقاضا که در روزهای اخیر اتفاق افتاده احتمالاً چشم‌انداز بازار سهام مناسب‌تر از طلا، ارز و مسکن خواهد بود.

پایگاه خبری فکر اقتصادی- مشتریان شرکت مخابرات ایران می‌توانند سرویس ریز مکالمات تلفن و همین‌طور خلاصه کارکرد تلفن ثابت خود را از پرتال شرکت مخابرات ایران دریافت کنند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی- عدم بازگشت 75 درصد از ارز صادراتی به کشور، مساله‌ای است که یک اقتصاددان برای بررسی ریشه‌ای آن به دخالت دولت در اقتصاد پرداخته و معتقد است زمانی که یارانه‌ پرداخت می‌شود، هیچ تضمینی نیست این یارانه به حوزه‌های برنامه‌ریزی شده برسد. از سوی دیگر بازی واردکنندگان با نرخ ارز هنوز […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی- یک مقام مسئول کارگری با اشاره به افزایش غیرموجه قیمت برخی کالاهای اساسی و اقلام مصرفی از مسئولان مربوطه و سازمان تعزیرات خواست تا برخورد جدی‌تری با متخلفان بازار داشته باشند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی- تن ماهی هم در کنار برخی دیگر از مواد غذایی با افزایش قیمت مواجه شده اما برخی از برندها به دلخواه خود و با شیوه‌های بعضاً غیرقانونی این کار را می‌کنند. به عنوان مثال تن ماهی پارسال ۴۱ درصد گران‌تر از نرخ درج شده روی آن فروخته می‌شود و برخی برندها […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی- رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه «راهبرد اصلی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس مشارکت حداکثری و تلاش برای حضور حداکثری مردم است»، گفت که دستگاه‌های متولی امر انتخابات نیز باید به گونه‌ای عمل کنند که زمینه حضور همه سلایق فراهم شود.

پایگاه خبری فکر اقتصادی- مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرده است که آمریکا در واکنش به آن‌چه “برخی نشانه‌ها و هشدارهای مشکل‌ساز و جنگ‌افروزانه” از سوی ایران خوانده، ناو هواپیمابر و نیروهای بمب‌افکن به خاورمیانه می‌فرستد.

image_pdfimage_print