پایگاه خبری فکر اقتصادی-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به دستگیری افرادی که پس از شهادت یک مامور پلیس، قصد فراری دادن دو متهم مواد مخدر را داشتند، گفت: این افراد پس از تیراندازی اقدام فراری دادن دو متهم کرده که بعد از چند ساعت دستگیر می‌شوند. علی اصفهانی دادستان عمومی و […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به دستگیری افرادی که پس از شهادت یک مامور پلیس، قصد فراری دادن دو متهم مواد مخدر را داشتند، گفت: این افراد پس از تیراندازی اقدام فراری دادن دو متهم کرده که بعد از چند ساعت دستگیر می‌شوند.

علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به دستگیری افرادی که با شهید کردن یک مامور پلیس، قصد فراری دادن دو متهم مواد مخدر را داشتند، اظهار کرد: صبح روز چهارشنبه هفته گذشته، پلیس مواد مخدر ۲ نفر را به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر و روانگردان دستگیر و به بازداشتگاه منتقل می‌کنند.

وی افزود: بعدازظهر آن روز، ماموران پلیس این دو نفر را برای تفهیم اتهام به دادسرا اعزام می‌کنند و قاضی کشیک برای این افراد قرار تامین صادر می‌‌کند، زمانی که ماموران قصد تحویل این افراد به زندان را داشتند، روبروی پل زندان مرکزی اصفهان اکیپی سه نفره با خودروی سمند به قصد فراری دادن این متهمان به تیراندازی با اسلحه اقدام می‌کنند که در جریان این حادثه متاسفانه ستوان یکم محمود رفیعی به درجه رفیع شهادت نائل می شود.

اصفهانی ادامه داد: این افراد که صورت خود را پوشانده بودند، پس از تیراندازی به فراری دادن دو متهم اقدام و آنها را سوار خودروی سمند کرده و از صحنه می‌گریزند.

وی تصریح کرد: با صدور دستورات قضایی، اکیپی متشکل از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و جرایم جنایی آگاهی، به تعقیب و گریز متهمان اقدام کرده و در نهایت با تلاش های صورت گرفته، هر پنج متهم  پس از چند ساعت دستگیر می شوند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان خاطرنشان کرد: افرادی که با همکاری این متهمان، به مخفی کردن ادله جرم و اموال سرقت رفته نیز اقدام کرده بودند نیز دستگیر شدند.

image_pdfimage_print
دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد