پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، هرگونه ممنوعیت خروج برخی اقلام از بنادر امارات به مقصد ایران در پی تحریم های ظالمانه آمریکا را تکذیب کرد. «روانبخش بهزادیان» افزود: هیچ گونه ممنوعیت، محدودیت و تفکیک کالایی بین ایران و امارات صورت نگرفته و صادرات و واردات طبق روال گذشته در حال […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی، هرگونه ممنوعیت خروج برخی اقلام از بنادر امارات به مقصد ایران در پی تحریم های ظالمانه آمریکا را تکذیب کرد. «روانبخش بهزادیان» افزود: هیچ گونه ممنوعیت، محدودیت و تفکیک کالایی بین ایران و امارات صورت نگرفته و صادرات و واردات طبق روال گذشته در حال انجام است.
وی اظهار داشت: اخباری مبنی بر ممنوعیت خروج برخی اقلام از بنادر امارات به مقصد ایران مربوط به پایگاه اطلاع رسانی گمرک جمهوری اسلامی ایران نیست و مسئولان گمرک این خبر را تایید نکردند.
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است، گفت: مبادلات بازرگانی بین ایران و امارات اکنون برقرار است و هیچ‌ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، امارات متحده در هفت ماه نخست امسال سومین واردکننده کالا از ایران و دومین صادرکننده کالا به ایران بود.
این کشور در هفت ماه نخست امسال چهار میلیارد و 637 میلیون دلار کالا از ایران وارد کرد که این رقم، 17.3 درصد از کل صادرات ایران بوده است.
علاوه بر این، امارات در هفت ماه نخست امسال سه میلیارد و 932 میلیون دلار کالا به ایران صادر کرد که این رقم، 14.95 درصد از کل واردات ایران را شامل می شود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: اقتصادی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد