پایگاه خبری فکر اقتصادی-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: کودکی 10ساله در شیراز گروگان گرفته شد که پس از عملیات تعقیب و گریز به صورت هوایی و زمینی، گروگان گیران کمتر از سه ساعت دستگیر شدند. سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی افزود: امروز (چهارشنبه) راس ساعت 7 و 45 دقیقه سه گروگانگیر با استفاده از یک […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: کودکی 10ساله در شیراز گروگان گرفته شد که پس از عملیات تعقیب و گریز به صورت هوایی و زمینی، گروگان گیران کمتر از سه ساعت دستگیر شدند. سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی افزود: امروز (چهارشنبه) راس ساعت 7 و 45 دقیقه سه گروگانگیر با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو 405 سرویس مدرسه ای را در بلوار بعثت شیراز متوقف کردند و پسر بچه 10 ساله را به گروگان گرفتند.
سردار گودرزی که خود فرماندهی این عملیات را بطور مستقیم در دست داشت ادامه داد: بلافاصله پس از این رخداد،عملیات مهار را ماموران پلیس بصورت زمینی و هوایی آغاز کردند.
وی اضافه کرد: در کمتر از سه ساعت خودرو گروگان گیران در ایست و بازرسی شهرستان نی ریز(در 192 کیلومتری شرق شیراز) متوقف شد و هر سه آدم ربا دستگیر شدند و پسر بچه نیز آزاد شد.
گودرزی بیان کرد: پس از پایان این ماموریت کودک به همراه بالگرد به شیراز منتقل شد و هم اکنون این کودک صحیح و سالم در اختیار نیروهای انتظامی است.
فرمانده انتظامی فارس اضافه کرد: جزئیات این ماجرا و هدف گروگانگیران در حال بررسی است.
به گزارش ایرنا ، سه روز پیش نیز چند نفر با بستن راه سرویس مدرسه در شهرستان ممسنی (غرب شیراز) یک دانش آموز را ربودند و گریختند.
هنوز این گروگان گیران دستگیر نشده اند و از انگیزه آنان خبری در دست نیست.

image_pdfimage_print
دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد