پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیر محیط زیست ملکشاهی گفت: محیط بانان اداره محیط زیست این شهرستان پس از یک شبانه روز گرفتار شدن در اثر طغیان رودخانه گاوی نجات یافتند. رضا عدالت جو گفت: بارندگی های سیل آسایی که از پنجشنبه هفته گذشته در این شهرستان آغاز و تا روز جمعه ادامه داشت، موجب طغیان رودخانه […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیر محیط زیست ملکشاهی گفت: محیط بانان اداره محیط زیست این شهرستان پس از یک شبانه روز گرفتار شدن در اثر طغیان رودخانه گاوی نجات یافتند. رضا عدالت جو گفت: بارندگی های سیل آسایی که از پنجشنبه هفته گذشته در این شهرستان آغاز و تا روز جمعه ادامه داشت، موجب طغیان رودخانه گاوی شده بود.
وی افزود: پنج نفر از نیروهای محیط زیست این شهرستان برای بررسی وضعیت منطقه ترشابه و محدوده رودخانه گاوی حضور پیدا می کنند که در اثر شدت بارندگی و جاری شدن سیل گرفتار می شوند.
مدیر محیط زیست ملکشاهی یادآور شد: این نیروها خود را به آنسوی رودخانه گاوی رسانده ولی خودرو پیکاب آنها در سیل زمین گیر و مدفون می شود.
عدالت جو تاکید کرد: تلاش برای انتقال آنها به این سوی رودخانه تا شامگاه جمعه با کمک نیروهای ستاد مدیریت بحران ادامه داشت تا اینکه شب گذشته این محیط بانان سلامت به این طرف رودخانه عبور داده شدند.
مدیر محیط زیست ملکشاهی اظهار داشت: خودرو پیکاب این اداره نیز که در داخل رودخانه افتاده بود هم اکنون در پایین دست رودخانه پیدا شده و جهت انتقال آن نیاز به چرثقیل است.
طی 48 ساعت گذشته مناطق مختلف استان ایلام شاهد بارندگی های سیل آسایی بود بطوریکه در مدت زمان کوتاهی در بدره 122 ، ایلام 87 ، آبدانان 73 و لومار 63 میلی متر بارندگی ثبت و بسیاری از مسیل ها سیلابی شدند ولی خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته و صدمات مالی نیز چشمگیر نبود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد