پایگاه خبری فکر اقتصادی-شهردار منتخب شورای اسلامی شهر تهران در دوره پنجم در توییتی نسبت به واکنش ها به اظهاراتش گفت: از حساسیت و عکس العمل مخاطبان نسبت به گفته ها و نوشته هایم خوشحالم. پیروز حناچی در توییت خود نوشت: اقتضای شفافیت و پاسخگویی همین گفت و شنودهاست، بسیار خوشحالم از حساسیت و عکس […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-شهردار منتخب شورای اسلامی شهر تهران در دوره پنجم در توییتی نسبت به واکنش ها به اظهاراتش گفت: از حساسیت و عکس العمل مخاطبان نسبت به گفته ها و نوشته هایم خوشحالم. پیروز حناچی در توییت خود نوشت: اقتضای شفافیت و پاسخگویی همین گفت و شنودهاست، بسیار خوشحالم از حساسیت و عکس العمل مخاطبان نسبت به گفته ها و نوشته هایم.
وی در ادامه آورده است: امیدوارم این جریان سازنده که تقویت کننده نظارت عمومی و لازمه مدیریت کارآمد و پاسخگوست به طور جدی و مستمر ادامه یابد.
وی در ادامه به آیه ‘فبشر عبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه’ اشاره کرده است.
به گزارش ایرنا طی روزهای اخیر فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در آن حناچی اظهاراتی درباره استفاده از تجربیات جهانی در اداره شهر داشته است.
مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران نیز روز گذشته در واکنش به این فیلم اعلام کرد: فیلمی که به تازگی از حناچی در شبکه های اجتماعی منتشر شده، در حاشیه انتخابات دانشکده فنی دانشگاه تهران و در زمان حضور وی در معاونت معماری و شهرسازی ضبط شده و حناچی در آن بر انتقال دانش و تجربیات کارشناسان خارجی به کشور پرداخته است.
براساس این گزارش، همان طور که در برنامه های حناچی ذکر و در کمیسیون های مختلف شورای شهر به بحث و بررسی گذاشته شد، تاکید شهردار منتخب تهران در تمامی حوزه های شهری بر استفاده و‌ تکیه بر توانمندی های داخلی است.
روز سه شنبه هفته گذشته اعضای شورای اسلامی شهر تهران حناچی را در رقابت با عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی برای تصدی شهرداری پایتخت برگزیدند و منتظر صدور حکم وی توسط وزارت کشور هستند

image_pdfimage_print
دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد