پایگاه خبری فکر اقتصادی- دیروز فضاپیمای روسی حامل حدود ۳ تن محموله به ایستگاه فضایی بین المللی رسید. این فضاپیما روز جمعه همراه یک موشک سایوز به آسمان رفت. یک فضاپیمای رباتیک روسی دیروز به ایستگاه فضایی بین المللی رسید تا محموله ای ۳ تنی را به این آزمایشگاه فضایی برساند. فضاپیمای مذکور به نام […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی- دیروز فضاپیمای روسی حامل حدود ۳ تن محموله به ایستگاه فضایی بین المللی رسید. این فضاپیما روز جمعه همراه یک موشک سایوز به آسمان رفت.
یک فضاپیمای رباتیک روسی دیروز به ایستگاه فضایی بین المللی رسید تا محموله ای ۳ تنی را به این آزمایشگاه فضایی برساند.
فضاپیمای مذکور به نام Progress۷۱ روز جمعه از مقر فضایی در قزاقستان به آسمان رفت. این محمموله ۲۵۶۴ کیلوگرمی شامل سوخت، غذا و دیگر مواد مورد نیاز برای فضانوردان است. این کپسول همراه یک موشک سایوز بوسترFG به آسمان رفت.
باتوجه به پرتاب موفق این فضاپیما به وسیله موشک سایوز اکنون مقامات فضایی روسیه اطمینان دارند این موشک می تواند فضانوردان را به آسمان ببرد. ماموریت آتی در تاریخ ۱۲ آذر(سوم دسامبر) انجام می شود و ۳ خدمه را به ایستگاه فضایی بین المللی می برد. در این ماموریت آن مک کلاین (فضانورد آمریکایی)، اولگ کانوننکو (فضانورد روسی) و دیوید سنت ژاک (فضانورد کانادایی) به ایستگاه فضایی می روند.

image_pdfimage_print
دسته بندی: دانش و فناوری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد