پایگاه خبری فکر اقتصادی-بخشدار هلیلان از توابع شهرستان چرداول از مرگ 2 جوان هلیلانی بعلت گازگرفتگی شب گذشته خبر داد. سخاوت نارنجی روز چهارشنبه افزود: 2 جوان 28 و 29 ساله ساکن روستای شاران زردلان از توابع بخش هلیلان شب گذشته بدلیل بی احتیاطی در استفاده از وسایل گرمایشی جان خود را از دست دادند. […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-بخشدار هلیلان از توابع شهرستان چرداول از مرگ 2 جوان هلیلانی بعلت گازگرفتگی شب گذشته خبر داد. سخاوت نارنجی روز چهارشنبه افزود: 2 جوان 28 و 29 ساله ساکن روستای شاران زردلان از توابع بخش هلیلان شب گذشته بدلیل بی احتیاطی در استفاده از وسایل گرمایشی جان خود را از دست دادند.
وی اضافه کرد: این افراد که پسر عمو هستند، شامگاه گذشته زیر چادر اقدام به روشن کردن هیزم برای گرم شدن می کنند که پس از خوابیدن بدلیل دود ناشی از آتش و عدم رعایت نکات ایمنی فوت کردند.
بخشدار هلیلان یادآور شد: در پی گزارش این حادثه نیروهای انتظامی و امدادی در روستا مستقر و اجساد این 2 جوان جهت سیر مراحل قانونی و اعلام دقیق مرگ آنها به پزشکی قانونی ایلام اعزام می شوند.
دهستان زردلان از توابع بخش هلیلان شهرستان چرداول در 230 کیلومتری مرکز استان قرار دارد و از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور محسوب می شود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: اجتماعی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد