پایگاه خبری فکر اقتصادی-کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس در گزارشی اعلام کرد: دریافت های دولت در سال گذشته بالغ بر سه میلیون و 200 هزار و 287 میلیارد ریال بود که نسبت به سال 95 ، 13 درصد رشد داشت. محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس در گزارشی اعلام کرد: دریافت های دولت در سال گذشته بالغ بر سه میلیون و 200 هزار و 287 میلیارد ریال بود که نسبت به سال 95 ، 13 درصد رشد داشت.

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه خانه ملت گزارش این کمیسیون در مورد عملکرد منابع و مصارف (دریافت ها و پرداخت ها) در قانون بودجه سال 96 کل کشور را قرائت کرد.

در این گزارش آمده است: قانون بودجه سال 96 کل کشور با منابع و مصارفی بالغ بر 11 میلیون و 524 هزار و 565 میلیارد و 969 میلیون ریال پس از رسیدگی در کمیسیون های تخصصی، تلفیق و جلسات علنی و تایید شورای نگهبان در 24 اسفند 95 جهت اجرا به دولت ابلاغ شد.
در این گزارش تاکید شده است: گزارش اجرای این قانون به ویژه عملکرد منابع و مصارف آن به صورت دوره ای و مستمر در کمیسیون برنامه و بودجه بررسی شد و نظرات نمایندگان در حین اجرا به دولت منعکس شد.
براساس این گزارش، جمع بندی نهایی و تصویب کلان عملکرد منابع و مصارف این قانون برگرفته از گزارش دریافت و پرداخت خزانه داری کل کشور حاکی است که از مبلغ 36.467.521 میلیارد ریال منابع عمومی پیش بینی شده در قانون دریافت های دولت بالغ بر 3.200.287 میلیارد ریال بوده که معادل 92.3 درصد میزان پیش بینی شده آن تحقق پیدا کرده و نسبت به سال 95 از رشد 13 درصدی برخوردار شده است.

image_pdfimage_print
دسته بندی: سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد