پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد اعلام کرد که گالری هتل اسپیناس پالاس مجوز ندارد و تا دریافت مجوز اجازه برپایی نمایشگاه در آن داده نمی شود. هفته گذشته خبری مبنی بر افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی و پرفورمنس مصطفی دمیرچی با عنوان «مرگ لوکس» در روز جمعه ۲۳ آذرماه همزمان با افتتاح […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد اعلام کرد که گالری هتل اسپیناس پالاس مجوز ندارد و تا دریافت مجوز اجازه برپایی نمایشگاه در آن داده نمی شود. هفته گذشته خبری مبنی بر افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی و پرفورمنس مصطفی دمیرچی با عنوان «مرگ لوکس» در روز جمعه ۲۳ آذرماه همزمان با افتتاح گالری هتل اسپیناس پالاس منتشر شد. این خبر در حالی منتشر شد که پیش از آن خبری مبتنی بر اعطای مجوز از سوی وزارت ارشاد به گالری هتل اسپیناس پالاس به رسانه‌ها ارسال نشده بود و بر این اساس موضوع را از هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جویا شد.
مظفری درباره مجوز این گالری و قانونی بودن افتتاح آن گفت: گالری هتل اسپیناس پالاس مجوز ندارد و به همین دلیل از برپایی نمایشگاه هنری در آن ممانعت به عمل آمد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: قرار است این گالری مجوز موقت دریافت کند تا نمایشگاه «مرگ لوکس» برگزار شود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: هنری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد