مربی سابق تیم ملی کیک بوکسینگ و رییس سبکِ، های فول کنتاکت کیک بوکسینگ کشور مطرح کرد:حضور قدرتمند سبک های فول کنتاکت کیک بوکسینگ در مسابقات حرفه ای شمالغرب تهران در روز جمعه گذشته یعنی در 12 بهمن ماه سال 97 همزمان با آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقات کیک بوکسینگ شمال […]

مربی سابق تیم ملی کیک بوکسینگ و رییس سبکِ، های فول کنتاکت کیک بوکسینگ کشور مطرح کرد:حضور قدرتمند سبک های فول کنتاکت کیک بوکسینگ در مسابقات حرفه ای شمالغرب تهران
در روز جمعه گذشته یعنی در 12 بهمن ماه سال 97 همزمان با آغاز دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقات کیک بوکسینگ شمال غرب تهران با حضور 100 فایتر برگزار شد. این مسابقه از سطح کیفی بسیار بالایی در همه زمینه ها از جمله مربی گری،داوری و شرکت کنندگان برخودار بوده است. این مسابقات دررده نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در سطح بزرگسالان 11 وزن حضور داشتند.
استاد امیرطباطبایی، مربی سابق تیم ملی کیک بوکسینگ کشور در گفتگو با «روزگار ما»اظهار کرد: ما 4 شرکت کننده به این مسابقات اعزام کردیم که این فایتر ها کسانی بودند که برای اولین بار در چنین مسابقه ای با این سطح شرکت می کردند.البته فایتر های ما در سال گذشته همه طلا کسب کردند و امسال بیشتر برای کسب تجربه و آمادگی جهت شرکت در مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی به این مسابقات اعزام شدند.
وی افزود: لازم به ذکر است که، این 4 فایتر با ناک اوت کردن حریف های خود مدال طلا را گرفتند نه با امتیاز گیری و پرچم سبک HFCKB را بالا نگه داشتند. این 4 شرکت کننده حدود 10 یا 11 ماه تمرین داشتند و به اذعان همه کسانی که در این مسابقات حضور داشتند، از نظر تکنیکی، تاکتیکی و بدنی از شرایط بالا و مطلوبی برخوردار بودند و این چیزی است که نتیجه مسابقات، فیلم و اظهارات حاضرین در این مسابقه آن را اثبات می کند. 4 طلا و کاپ تیمی به دلیل اول شدن در این مسابقات به ما تعلق گرفت که در اینجا از آقای یاسر رشیدی تشکر می کنم که با همراهی و هدایت تیم در این مسابقات نقش بسزایی در کسب عناوین یاد شده داشتند.
رییس سبک، های فول کنتاکت کیک بوکسینگ کشور در پایان تاکید کرد:همچنین باید از آقای فرهاد طاووسی نیز به عنوان مسئول شمال غرب تهران نیز تشکر ویژه کنم چرا که به اذعان همه شرکت کنندگان این مسابقات با نظم ویژه ای برگزار شد و سطح داوری نیز از شرایط بالایی برخوردار بود چرا که حتی یک اعتراض به داوری ها وجود نداشت.
در پایان استاد امیر طباباطبایی برای تمامی ورزشکاران میهن اسلامی آرزوی سربلندی و قهرمانی در میادین بین المللی و بالا بردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را کردند.

image_pdfimage_print
دسته بندی: گزیده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد