اجرای اولین پویش “دوشنبه های ورزشی “در بوستان جوانمردان منطقه 5 اجرای اولین پویش “دوشنبه های ورزشی “در بوستان جوانمردان منطقه 5 با استقبال بی نظیر شهروندان و ورزشکاران همراه شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، نخستین همایش ایستگاه‌‌‌های فعالیت‌بدنی با عنوان “دوشنبه های ورزشی” با حضور دستگردی، سرپرست معاونت ورزرش آقایان، مدیراداره […]

اجرای اولین پویش “دوشنبه های ورزشی “در بوستان جوانمردان منطقه 5
اجرای اولین پویش “دوشنبه های ورزشی “در بوستان جوانمردان منطقه 5 با استقبال بی نظیر شهروندان و ورزشکاران همراه شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 5، نخستین همایش ایستگاه‌‌‌های فعالیت‌بدنی با عنوان “دوشنبه های ورزشی” با حضور دستگردی، سرپرست معاونت ورزرش آقایان، مدیراداره تربیت بدنی منطقه، چهره های ورزشی و صدها شهروند تهرانی برگزار شد.
سید قاسم موسوی مدیر اداره تربیت بدنی منطقه در حاشیه این مراسم گفت : ارایه ورزش ارزان و قابل دسترس یکی از اهداف برگزاری این گونه پویش هاست و در اولین پویش، شهرداری منطقه 5 میزبان اجرای برنامه بوده که ضمن ایجاد شرایط مناسب برای ورزش رایگان، در صدد هستیم کاری کنیم که شهروندان برای قرار دادن ورزش در برنامه روزانه تشویق شوند.
براساس این خبر، در این برنامه پیشکسوتان ورزشی نظیر علی خسروی و رضا حسن زاده در کنار شهروندان ورزش کردند.
از این پس هر دوشنبه این طرح با هماهنگی سازمان ورزش شهرداری تهران در یکی از مناطق تهران اجرا شده و شرکت کنندگان به صورت دسته جمعی به انجام حرکات ورزشی می پردازند . این در حالی است که همه روزه در ایستگاه های ورزش همگانی بوستان های منطقه، نرمش های صبحگاهی با حضور شهروندان انجام می شود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: گزیده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد