پایگاه خبری فکر اقتصادی-توزیع اسکناس‌نو در شعب منتخب این بانک از ۲۲ اسفندماه مدیرامورمالی پست‌ بانک‌ ایران اعلام کرد: توزیع اسکناس‌نو در شعب منتخب این بانک از ۲۲ اسفند ماه به مدت ۵ روز کاری و از ساعت ۹صبح لغایت ۱۲ظهر درسطح استان تهران انجام می شود. وی افزود: براساس پیگیری ها و تلاش های […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-توزیع اسکناس‌نو در شعب منتخب این بانک از ۲۲ اسفندماه

مدیرامورمالی پست‌ بانک‌ ایران اعلام کرد: توزیع اسکناس‌نو در شعب منتخب این بانک از ۲۲ اسفند ماه به مدت ۵ روز کاری و از ساعت ۹صبح لغایت ۱۲ظهر درسطح استان تهران انجام می شود.

وی افزود: براساس پیگیری ها و تلاش های اداره کل خزانه داری و نظام های پرداخت این بانک از طریق بانک مرکزی و اخذ مجوز، برای ششمین سال متوالی پست بانک ایران بعنوان یکی از بانک های توزیع کننده اسکناس‌نو در ایام پایانی سال‌جاری در استان تهران انتخاب شده و شعب منتخب از ۲۲ اسفند ماه به مدت ۵ روز کاری و از ساعت ۹صبح لغایت ۱۲ظهر اقدام به توزیع پول نو درسطح استان تهران می‌نماید.

جلیلی نیا گفت: در ایام مذکور شعب میرزای‌شیرازی تهران و شهرستان‌های اسلام‌شهر، شهریار و ورامین اقدام به توزیع اسکناس ‌های نو ۲۰ و ۵۰ هزارریالی می‌کند که به هر فرد از هریک از اسکناس‌های مذکور یک بسته ۱۰۰ تائی اعطاء می‌شود. جلیلی‌نیا تصریح کرد: نحوه توزیع اسکناس‌نو در سایر شهرستان‌ها نیز با هماهنگی ناظران‌پولی و ازطریق مدیریت‌های‌شعب بانک‌ها انجام می‌شود.

image_pdfimage_print
دسته بندی: گزیده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد