پایگاه خبری فکر اقتصادی-بازدیدمدیرعامل و هیأت همراه تجارت‌نو از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س) درآستانه سال نو، نیمانوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو و جمعی از مدیران این شرکت امروز ۲۱ اسفند، درشیرخوارگاه حضرت رقیه (س) حضور پیدا کردند. مدیرعامل بیمه تجارت‌نو درجریان این بازدید توجه به مسئولیت اجتماعی در مجموعه مذکور را حائز اهمیت دانسته و اظهار داشت: […]

پایگاه خبری فکر اقتصادی-بازدیدمدیرعامل و هیأت همراه تجارت‌نو از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س)

درآستانه سال نو، نیمانوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو و جمعی از مدیران این شرکت امروز ۲۱ اسفند، درشیرخوارگاه حضرت رقیه (س) حضور پیدا کردند.
بازدیدمدیرعامل و هیأت همراه تجارت‌نو از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س)مدیرعامل بیمه تجارت‌نو درجریان این بازدید توجه به مسئولیت اجتماعی در مجموعه مذکور را حائز اهمیت دانسته و اظهار داشت: تجارت‌نو به عنوان یک شرکت خصوصی علاوه بر وظایفی که طبق اساسنامه مکلف به اجرای آن است ، در سایر زمینه ها نیز تا جایی که قوانین و مقررات اجازه دهد مشارکت می کند.
نوراللهی تاکید کرد: بازدید از خیریه ها و موسساتی که نیازمندان را به طرق مختلف یاری می کنند ازاهداف انسان دوستانه تجارت‌نو است که درماههای اخیر بیشتر به آن پرداخته شده، امیدواریم در این مسیرخداپسندانه توفیق خدمت وهمراهی هرچه بیشتررا داشته باشیم.
درخاتمه این دیدار مدیر شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) با قدردانی از حضور مدیران تجارت‌نو، حمایت این شرکت از کودکان بی سرپرست را موجب دلگرمی مجموعه تحت مدیریت خود دانست.
گفتنی است در این مراسم کمک های نقدی و غیرنقدی به رسم یادبود به این شیرخوارگاه اهدا شد
image_pdfimage_print
دسته بندی: گزیده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد