پایگاه خبری فکر اقتصادی-نخستین گل «زلاتان ابراهیموویچ» ستاره سوئدی باشگاه اِل اِی گلکسی آمریکا که در بازی این تیم مقابل حریف سنتی آنها یعنی «لس آنجلس اف سی» به ثمر رسید، به عنوان بهترین گل سال لیگ برتر فوتبال آمریکا (اِم اِل اِس) انتخاب شد.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-درحالی که «مهدی محسن نژاد» و «علی اکبر حیدری» فرنگی کاران ایران پیش از این به دیدارهای شانس مجدد کشتی قهرمانی امیدهای جهان راه یافته بودند، «مهدی ابراهیمی» فرنگی کار وزن ۸۲ کیلوگرم نیز امروز (چهارشنبه) با پیروزی مقابل حریف ارمنستانی به دیدار رده بندی راه یافت.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-«کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه با ترینیداد و توباگو که قرار است ظهر امروز برگزار شود، حاضر نخواهد شد تا پس از هجمه هایی که علیه او برای غیبتش در فینال لیگ قهرمانان آسیا ایجاد شده، به نوعی بازی را عوض کند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-بهانه جویی و چنگ زدن به راهکارهای قانون و فراقانونی در حالی این روزها در بین مدیران فدراسیون فوتبال در جریان است که آنان پیش از این شعار «هیچ کس فراتر از قانون نیست» سر می دادند، اما امروز در بزنگاه اجرای قانون رفتار متفاوتی دارند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-با وجود تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و اعلام آن از سوی دولت، مدیران فدراسیون فوتبال به بهانه غیر دولتی بودن این نهاد ورزشی از تمیکن به این قانون طفره می روند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-«محمدرضا براری» وزنه بردار دسته ۱۰۹ کیلوگرم ایران که پرده گوشش با ضربه ناخواسته سرمربی تیم ملی پاره شده است، گفت: «محمدحسین برخواه» پس از مشکلی که برایم به وجود آمد یک تماس هم با من نگرفت.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد که این کشور در حال بررسی پیشنهاد ایران برای میزبانی از تیم های حاضر در این رویداد بزرگ فوتبالی است.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت به ایران در خصوص مشکلات پیش رو با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه جلسه برگزار خواهد کرد.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای دیدار دوستانه با تیم ترینیداد و توباگو آماده می‌کنند، فعلا سکوت اختیار کرده و با اهالی رسانه مصاحبه نمی‌کنند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-«خوان کویینتِرو» مدافع باشگاه دیپورتیوو کالی و تیم ملی فوتبال کلمبیا، از حمله مسلحانه جان سالم به در برد.

image_pdfimage_print
نشریه
بانک و بیمه