سرمایه شرکت بیمه آرمان با ۲۵ درصد افزایش به ۱۵۰۰ میلیارد ریال رسید.
به گزارش  روابط عمومی بیمه آرمان، با فروش کامل حق تقدم های سهام بیمه آرمان در سازمان بورس اوراق بهادار، سرمایه این شرکت از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت. بر اساس این گزارش، اقدامات لازم برای ثبت سرمایه در روزنامه رسمی نیز در حال انجام است.
گفتنی است در مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام بیمه آرمان که در ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد، سهامداران با افزایش سرمایه ۲۵ درصدی این شرکت معادل ۳۰ میلیارد تومان موافقت کرده بودند که در نتیجه با فروش کامل حق تقدم های سهام بیمه آرمان در سازمان بورس اوراق بهادار، سرمایه این شرکت از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

رایتل همچنان ارائه دهنده به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه در کشور

رایتل همچنان ارائه دهنده به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه در کشور

رایتل به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه در کشور، همچنان به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه را ارائه می‌دهد. به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور تلفن همراه، با تعرفه تماس صوتی درون شبکه برای خطوط دائمی دقیقه‌ای ۳۳۳ ریال و برون شبکه برای خطوط دائمی دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال و همچنین با تعرفه تماس صوتی درون شبکه برای خطوط اعتباری دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال و برون شبکه برای خطوط اعتباری دقیقه‌ای ۸۸۸ ریال، همچنان به صرفه‌ترین تعرفه‌های مکالمه تلفن همراه کشور را ارائه می‌دهد. تماس با شماره‌های خدماتی بر اساس تعرفه هر نوع سیم‌کارت، دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال برای خطوط دائمی و دقیقه‌ای ۸۸۸ ریال برای خطوط اعتباری محاسبه می‌شود. تماس با شماره‌های اضطراری ۱۱۲,۱۱۳,۱۱۴,۱۱۵،۱۲۳،۱۱۰,۱۲۵ و همچنین ۱۱۱رایگان است. گفتنی است، مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس‌ها، بر اساس تعرفه ثانیه‌ای خواهد بود

بانک صادرات ایران همچنان در صدر حامیان بنگاه‌های کوچک و متوسط

​آمارهای شهریور ماه سال جاری وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که رتبه بانک صادرات ایران به منظور تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای ٦٠ درصد در راستای اقتصاد مقاومتی همچنان در صدر بانک‌های خصوصی کشور است.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مجموع پرداختی تسهیلات این بانک به بنگاه‌های مذکور در ماه مورد اشاره، ٢١٢ فقره به ارزش بیش از دوهزار میلیارد ریال گزارش شده که همچنان هم از نظر تعداد و هم از نظر ارزش در راس بانک‌های خصوصی کشور قرار گرفته است.
در عین‌حال بنگاه‌های کوچک و متوسط کشور طی هشت ماه نخست سال ٩٧ بیش از ٢٠ هزار میلیارد ریال از بانک صادرات ایران  تسهیلات حمایتی دریافت کرده‌اند.
بنگاه‌های کوچک و متوسط در قالب تسهیلات رونق تولید و عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی طی سال‌های اخیر به طور پیوسته از تسهیلات این بانک استفاده کرده به‌نحوی که  از ابتدای سال ٩٦ تا پایان آبان‌ماه ٩٧ ارزش آن به ١٨٠ هزار میلیارد ریال رسیده است.
گستره شعب داخل و خارج از کشور، قدمت ٦٧ ساله، سابقه درخشان خدمت‌رسانی و استفاده از طرح‌ها و محصولات متنوع بانکی و مالی، ظرفیت بزرگی برای حمایت از تولید و اشتغال  توسط بانک صادرات ایران فراهم کرده است.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سالانه ۱۸۰ هزار نفر در کشور دچار سوختگی می شوند شایعترین آن سوختگی الکتریکی است که هر سال ۱۳۰۰ نفر را دچار قطع عضو می کند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-فرمانده پلیس راه ریگان – ایرانشهر گفت : برخورد خودروی تویوتا حامل افاغنه غیرمجاز با کامیون در محور ریگان – نرماشیر سه کشته و هفت مجروح بر جا گذاشت.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-سرپرست اداره بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: حدود ۳۰ درصد از پرونده های مردم در دادگستری مربوط به دعاوی ملکی است. بخش عمده ای از آن شامل پیش فروش و پیش خرید آپارتمان هاست و بسیاری از این دعاوی با اجرای قانون پیش فروش ساختمان کاهش می یابد.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-مرکز رسانه ای

پایگاه خبری فکر اقتصادی-فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان گفت: پنهان کاری آزار جنسی عواقب خطرناکی دارد. والدین باید نشانه های آزار جنسی کودکان را بشناسند. ترس، خشم، پرخاشگری، انزوا، افت تحصیلی و عفونت می تواند از علایم این نوع آزار علیه کودکان باشد.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مسواک به تنهایی نمی تواند از بیماری های دهان و دندان مانند پوسیدگی پیشگیری کند. استفاده از دهانشویه برای جلوگیری از این بیماری ها ضروری است و غفلت از این مسئله خطر بیماری های جدی تر مانند سرطان دهان را در پی دارد.

image_pdfimage_print
نشریه
بانک و بیمه