پایگاه خبری فکر اقتصادی-موسسه کوثر حاصل تفکر پیشکسوتان نظام بانکی و نخبگان جوان است

پنجمین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان بازاریابی موسسه اعتباری کوثر با محوریت ایده پردازی و خلق محصول در شهر شیراز برگزار شد.

جواد فهیمی پور سرپرست موسسه اعتباری کوثر در این همایش گفت: اقتصاد کشور با چالش هایی مواجه است و گذر از این شرایط سخت اقتصادی به همکاری و همدلی همه مردم نیاز دارد.

عضو هیات مدیره موسس اعتباری کوثر با اشاره به قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ و نقش مهم و موثری آن درشکل گیری پیروزی انقلاب اسلامی افزود:قیام تاریخی ۱۵ خرداد مقدمه ای بر شکل گیری انقلاب اسلامی بود. برای به ثمر نشستن نهال انقلاب اسلامی ایران، ایستادگی و تلاش های فراوان صورت گرفته و خون دل ها خورده شده است. اکنون وظیفه ما حفظ و صیانت از انقلابی است که حاصل ایستادگی و آزادگی همه مردم ایران می باشد.

سرپرست موسسه اعتباری کوثر با اشاره به تقارن هشتمین سالروز تأسیس موسسه اعتباری کوثر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران عنوان داشت: نخبگانی از جامعه به همراه پیشکسوتان نظام بانکی و جوانان با انگیزه، موسسه ای را بنا نهادند که هم اکنون به درخت جوانی تبدیل شده است و می تواند با بانک ها و موسسات اعتباری با سابقه در سیستم بانکی کشور رقابت نماید.

فهیمی پور تاکید کرد: وجه تمایز موسسه اعتباری کوثر با سایر رقبا خلق محصولات جدید است. مصطفی امجدیان معاون بازاریابی و امور استان ها در این همایش گفت: نام امام خمینی (ره) در تاریخ جمهوری اسلامی ایران‌ به عنوان یک خورشید تابنده همواره می درخشد و آشنایی و عمل به سیره امام راحل رمز قوام و ماندگاری نظام اسلامی است.

امجدیان افزود: کمیته علمی پنجمین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان بازاریابی در راستای ایده پردازی و خلق محصول، با پذیرش و بررسی اولیه ۱۵۰ ایده توانست ۳۰ ایده را نهایی نماید و از میان ایده ها پس از بررسی، ۴ ایده که قابلیت اجرایی شدن در موسسه را دارند تائید نمود که این ایده ها در همایش ارائه و بررسی شدند.تمرکز بر طراحی مدل بهینه ترکیب منابع و میزان جذب آن از محورهای اصلی این همایش بود مورد تاکید قرار گرفت.

امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی گفت: پیش بینی ها حاکی از آن است که توسعه و موفقیت کسب و کارها در گرو ارائه خدمات نوین و تولید محصولات متنوع است، لذا عملکرد بازاریابی و کارشناسان بانکی به سمت تخصصی تر شدن وظایف پیش می رود.

اسعدی تصریح کرد: بانکداری، صنعتی است که بر مبنای تجهیز و تخصیص منابع شکل گرفته است. در بانکداری نوین، بانک و موسسه ای پیشرو و موفق خواهد بود که خدمات گسترده و جذابی را به مشتریان خود ارائه نماید.

معاون فاوا و برنامه ریزی افزود: درآینده ای نزدیک کارکرد شعب تغییر خواهد کرد. بانک ها و موسسات اعتباری با طراحی محصولات ویژه برای  مشتریان، به سمت بانکداری اختصاصی پیش خواهند رفت

پایگاه خبری فکر اقتصادی-با بانک ملی ایران در ارتباط باشید

بانک ملی ایران در کنار خدمات متنوعی که به مشتریان خود ارائه می کند، آماده دریافت نظر مخاطبان درباره این خدمات است.

اکنون علاوه بر انواع خدمات حضوری در شعب بانک، خدمات متنوعی نیز به صورت غیرحضوری در انواع سامانه ها از قبیل خودپرداز، CRS، بام، بله، اپلیکیشن ۶۰ و …. توسط بانک ملی ایران ارائه می شود.

طبیعی است که مخاطبان، مشتریان و کاربران درباره هر کدام از این سامانه ها و نحوه کارکرد آنها دیدگاه ها و یا پیشنهادهایی داشته باشند.

واحد ارتباط مردمی (Call Center) بانک ملی ایران با شماره ۶۴۱۴۰-۰۲۱ آماده دریافت نظرها، پیشنهادها و انتقادات مشتریان محترم است. سامانه بام نیز در بخش «بازخوردها»، این امکان را فراهم کرده که کاربران سامانه، دیدگاه های خود را درباره آن مطرح کنند.

پیام رسان بله نیز در بخش «ارسال بازخورد» در نسخه رایانه ای و یا بخش «پشتیبانی» در نسخه تلفن همراه، امکان ارسال هر نوع پیشنهاد، نظر یا انتقاد را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

بانک ملی ایران نظرات دریافتی را به صورت پیوسته جمع آوری کرده و از آنها در بهبود فرآیندها استفاده می کند.

همزمان با روز هوای پاک ۲۹ دی ماه:
نواختن زنگ هوای پاک در مجتمع استثنایی ساریخانی
مراسم نواختن زنگ هوای پاک در مجتمع استثنایی ساریخانی همزمان با روز ملی هوای پاک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، زنگ هوای پاک به مناسبت روز ملی هوای پاک ۲۹ دی ماه با حضور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار، شهردار منطقه ۵ و معاون آموزش و پرورش استثنایی در مجتمع آموزشی ساریخانی نواخته شد.
صدرالدین علی پور مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در مراسم نواختن زنگ هوای پاک در مجتمع استثنایی ساریخانی منطقه ۵ که به منظور یادآوری اهمیت موضوع محیط زیست و ضرورت آموزش و فرهنگسازی در سنین کودکی و نوجوانی برگزار شد، ضمن تشکر ویژه از مربیانی که پرورش و آموزش دانش آموزان استثنایی را برعهده دارند، گفت: در واقع بهشت واقعی جایی است که بتوانیم در کنار کسانی باشیم که با غیرت خود نشان می دهند که معلولیت محدودیت نیست و با تلاش و همت می توان به اهداف رسید.
وی با اشاره به معضل آلودگی هوا به ویژه در نیمه دوم سال و وقوع پدیده وارونگی دما، افزود: شهرداری تهران به مناسبت هفته هوای پاک برنامه های اجرایی متنوعی را در نظر گرفته تا زمینه ساز فرهنگسازی استفاده از حمل و نقل عمومی و پاک، توسعه کاربرد انرژی های تجدیدپذیر و در نهایت کاهش بار ترافیکی شهر تهران و کاهش آلودگی هوا باشد.
علی پور همچنین به توجه ویژه شهردار تهران به سه شنبه های بدون خودرو اشاره نمود و گفت: در زمینه کاهش ترافیک شهری و آلودگی هوا، شهردار تهران نیز از ایجاد مسیرهای امن و مناسب جهت استفاده از دوچرخه برای تمامی شهروندان در اغلب مناطق تهران خبر داده است.
وی در پایان گفت: مجتمع استثنایی ساریخانی بعنوان عضو افتخاری کمپین هوای پاک و یکی از طرح های پایلوت هوای پاک که برای آموزش دانش آموزان استثنایی فعالیت می نماید در نظر گرفته شده است.
در ادامه رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه ۵ با تاکید بر اینکه هوای پاک حق همه مردم است، گفت: هفته هوای پاک به صورت نمادین می تواند زمینه ساز جلب مشارکت و توجه همه اقشار جامعه به ویژه مسئولین به منظور کاهش آلودگی هوا باشد.
وی افزود: شهرداری تهران در حوزه محیط زیست و حمل و نقل در صدد فراهم کردن بستری برای کاهش آلودگی هوا است که این امر خود نیازمند همکاری و مشارکت مسئولانه شهروندان است.
در این مراسم، ضمن تقدیر از دانش آموزان مجتمع ساریخانی و پس از نواختن زنگ هوای پاک از نمایشگاه دستاوردهای این دانش آموزان از جمله کیسه های پارچه ای و گلخانه باغ بهشت در این مجتمع نیز بازدید بعمل آمد و فراهم نمودن شرایط توسعه این گلخانه جهت عرضه محصولات مطرح شد.

سرمایه شرکت بیمه آرمان با ۲۵ درصد افزایش به ۱۵۰۰ میلیارد ریال رسید.
به گزارش  روابط عمومی بیمه آرمان، با فروش کامل حق تقدم های سهام بیمه آرمان در سازمان بورس اوراق بهادار، سرمایه این شرکت از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت. بر اساس این گزارش، اقدامات لازم برای ثبت سرمایه در روزنامه رسمی نیز در حال انجام است.
گفتنی است در مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام بیمه آرمان که در ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ برگزار شد، سهامداران با افزایش سرمایه ۲۵ درصدی این شرکت معادل ۳۰ میلیارد تومان موافقت کرده بودند که در نتیجه با فروش کامل حق تقدم های سهام بیمه آرمان در سازمان بورس اوراق بهادار، سرمایه این شرکت از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۱۵۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

رایتل همچنان ارائه دهنده به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه در کشور

رایتل همچنان ارائه دهنده به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه در کشور

رایتل به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه در کشور، همچنان به صرفه‌ترین تعرفه‌های تلفن همراه را ارائه می‌دهد. به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور تلفن همراه، با تعرفه تماس صوتی درون شبکه برای خطوط دائمی دقیقه‌ای ۳۳۳ ریال و برون شبکه برای خطوط دائمی دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال و همچنین با تعرفه تماس صوتی درون شبکه برای خطوط اعتباری دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال و برون شبکه برای خطوط اعتباری دقیقه‌ای ۸۸۸ ریال، همچنان به صرفه‌ترین تعرفه‌های مکالمه تلفن همراه کشور را ارائه می‌دهد. تماس با شماره‌های خدماتی بر اساس تعرفه هر نوع سیم‌کارت، دقیقه‌ای ۵۵۵ ریال برای خطوط دائمی و دقیقه‌ای ۸۸۸ ریال برای خطوط اعتباری محاسبه می‌شود. تماس با شماره‌های اضطراری ۱۱۲,۱۱۳,۱۱۴,۱۱۵،۱۲۳،۱۱۰,۱۲۵ و همچنین ۱۱۱رایگان است. گفتنی است، مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس‌ها، بر اساس تعرفه ثانیه‌ای خواهد بود

بانک صادرات ایران همچنان در صدر حامیان بنگاه‌های کوچک و متوسط

​آمارهای شهریور ماه سال جاری وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که رتبه بانک صادرات ایران به منظور تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای ٦٠ درصد در راستای اقتصاد مقاومتی همچنان در صدر بانک‌های خصوصی کشور است.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مجموع پرداختی تسهیلات این بانک به بنگاه‌های مذکور در ماه مورد اشاره، ٢١٢ فقره به ارزش بیش از دوهزار میلیارد ریال گزارش شده که همچنان هم از نظر تعداد و هم از نظر ارزش در راس بانک‌های خصوصی کشور قرار گرفته است.
در عین‌حال بنگاه‌های کوچک و متوسط کشور طی هشت ماه نخست سال ٩٧ بیش از ٢٠ هزار میلیارد ریال از بانک صادرات ایران  تسهیلات حمایتی دریافت کرده‌اند.
بنگاه‌های کوچک و متوسط در قالب تسهیلات رونق تولید و عمل به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی طی سال‌های اخیر به طور پیوسته از تسهیلات این بانک استفاده کرده به‌نحوی که  از ابتدای سال ٩٦ تا پایان آبان‌ماه ٩٧ ارزش آن به ١٨٠ هزار میلیارد ریال رسیده است.
گستره شعب داخل و خارج از کشور، قدمت ٦٧ ساله، سابقه درخشان خدمت‌رسانی و استفاده از طرح‌ها و محصولات متنوع بانکی و مالی، ظرفیت بزرگی برای حمایت از تولید و اشتغال  توسط بانک صادرات ایران فراهم کرده است.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سالانه ۱۸۰ هزار نفر در کشور دچار سوختگی می شوند شایعترین آن سوختگی الکتریکی است که هر سال ۱۳۰۰ نفر را دچار قطع عضو می کند.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-فرمانده پلیس راه ریگان – ایرانشهر گفت : برخورد خودروی تویوتا حامل افاغنه غیرمجاز با کامیون در محور ریگان – نرماشیر سه کشته و هفت مجروح بر جا گذاشت.

پایگاه خبری فکر اقتصادی-سرپرست اداره بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: حدود ۳۰ درصد از پرونده های مردم در دادگستری مربوط به دعاوی ملکی است. بخش عمده ای از آن شامل پیش فروش و پیش خرید آپارتمان هاست و بسیاری از این دعاوی با اجرای قانون پیش فروش ساختمان کاهش می یابد.

image_pdfimage_print
نشریه
بانک و بیمه