کد خبر: 10073      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۰    

تشریح ویژگی های طرح دوم پيوند مهر ايرانپایگاه خبری فکر اقتصادی- بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تسهیل امر ازدواج و به منظور ایجاد اطمينان خاطر والدين از تأمين آتيه فرزندان خود، اقدام به ارائه طرح دوم پيوند مهر ايران کرده است.

در این طرح متقاضیان مي‌توانند، با مراجعه به شعب بانک و يا از طريق پرتال بانک به آدرس www.QMB.Ir ضمن افتتاح حساب و انجام فعالیت های بانکی خود از تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۸۰۰ ميليون ريال با کارمزد ۴ در صد بهره‌مند شوند.

جامعه هدف این طرح افرادی هستند که فعلاً در سن ازدواج نیستند ولی به واسطه آينده نگري خود و يا والدينشان به تأمين آتيه خود مي انديشند.

بر اساس این طرح این افراد می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز- طرح دوم پیوند مهر ايران از تسهيلات قرض الحسنه کمک هزينه ازدواج تا سقف ۸۰۰ ميليون ريال برخوردار شوند.

شایان ذکر است تسهیلات پرداختی در قالب طرح پیوند مهر ايران هيچگونه منافاتي با تسهيلات ازدواج پرداختي در ساير بانکها نداشته و متقاضيان مي توانند از اين تسهيلات به صورت همزمان استفاده نمايند.

همچنین پرداخت تسهیلات در این طرح براساس میانگين موجودي حساب بوده و متقاضيان مي توانند از محل رسوب موجودي حساب و يا واريز مستمر ماهيانه از مزاياي آن بهره مند شوند.

image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه