کد خبر: 12520      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۷    

دفتر حقوقي بيمه دانا از پرداخت۵۰ ميليارد ريال خسارت غير واقع جلوگيري کردپایگاه خبری فکر اقتصادی- با همت و تلاش مديريت دفتر حقوقي، قراردادها و مميزي خسارات جاني، از پرداخت مبالغ غير واقع خسارت در بيمه دانا جلوگيري به عمل آمد.
عباس لطفي‌مقدم مدير دفتر حقوقي، قراردادها و مميزي خسارات جاني اين شرکت با اشاره به اقدامات و عملکرد اين مديريت در طول چند ماه اخير گفت: با مميزي ۱۶۵۰ پرونده خسارت جاني بيمه‌نامه شخص ثالث و مسووليت در چند ماه اخير، از پرداخت مبلغ بيش از ۵۰ ميليارد ريال خسارت غير واقعي جلوگيري شده است.
وي افزود: همچنين در چند ماه اخير عليه ۱۲۰ نفر از متهمان ۳۴ پرونده صحنه‌سازي و ايجاد تصادفات ساختگي رانندگي، نزد مراجع قضايي طرح شکايت شده که منجر به صدور حکم جلب براي ۶۰ نفر از متهمان و دستگيري و زنداني شدن ۱۲ نفر شده که بدين ترتيب از پرداخت مبلغ بيش از ۳۵ ميليارد ريال خسارت غير واقعي ممانعت به عمل آمده است.
همچنين در تاريخ دوم آبان ماه سال جاري با مساعدت دکتر کاردگر نايب رئيس هيأت مديره و مدير عامل و با حضور مدير دفتر حقوقي، قراردادها و مميزي خسارات جاني شرکت، در دادسراي ناحيه ۳۲ تهران(ويژه رسيدگي به جرايم رانندگي) از سرپرست و معاون دادستان تهران در ناحيه مذبور و تعدادي از بازپرسان و ابواب جمعي دادسراي ياد شده تقدير شد.

image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه