کد خبر: 12622      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۳    

گروگان گیران در شیراز کمتر از سه ساعت دستگیر شدندپایگاه خبری فکر اقتصادی-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: کودکی ۱۰ساله در شیراز گروگان گرفته شد که پس از عملیات تعقیب و گریز به صورت هوایی و زمینی، گروگان گیران کمتر از سه ساعت دستگیر شدند. سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی افزود: امروز (چهارشنبه) راس ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه سه گروگانگیر با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ سرویس مدرسه ای را در بلوار بعثت شیراز متوقف کردند و پسر بچه ۱۰ ساله را به گروگان گرفتند.
سردار گودرزی که خود فرماندهی این عملیات را بطور مستقیم در دست داشت ادامه داد: بلافاصله پس از این رخداد،عملیات مهار را ماموران پلیس بصورت زمینی و هوایی آغاز کردند.
وی اضافه کرد: در کمتر از سه ساعت خودرو گروگان گیران در ایست و بازرسی شهرستان نی ریز(در ۱۹۲ کیلومتری شرق شیراز) متوقف شد و هر سه آدم ربا دستگیر شدند و پسر بچه نیز آزاد شد.
گودرزی بیان کرد: پس از پایان این ماموریت کودک به همراه بالگرد به شیراز منتقل شد و هم اکنون این کودک صحیح و سالم در اختیار نیروهای انتظامی است.
فرمانده انتظامی فارس اضافه کرد: جزئیات این ماجرا و هدف گروگانگیران در حال بررسی است.
به گزارش ایرنا ، سه روز پیش نیز چند نفر با بستن راه سرویس مدرسه در شهرستان ممسنی (غرب شیراز) یک دانش آموز را ربودند و گریختند.
هنوز این گروگان گیران دستگیر نشده اند و از انگیزه آنان خبری در دست نیست.

image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه