سازمان تامین اجتماعی از مطبوعات کشورحمایت تمام عیار دارد سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان حمایت و پشتیبانی کامل و تمام عیار از مطبوعات کشور دارد.  به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در نشست با دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد […]

سازمان تامین اجتماعی از مطبوعات کشورحمایت تمام عیار دارد

سازمان تامین اجتماعی از مطبوعات کشورحمایت تمام عیار دارد

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان حمایت و پشتیبانی کامل و تمام عیار از مطبوعات کشور دارد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در نشست با دکتر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار داشت: از اینکه تامین اجتماعی توانسته اطمینان و اعتماد رسانه ها را جلب نماید، افتخار می کنیم.
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی مطابق دیدگاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، باید حامی مطبوعات باشد و در این راستا مشاغل فرهنگی برای این سازمان جایگاه ویژه ای دارد.
زدا با بیان اینکه تصمیمات جدیدی مبنی بر محدود کردن خدمات و امکانات به مطبوعات از سوی این سازمان لحاظ نشده، تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی درپی گسترش  خدمات به رسانه های کشور است.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان در صورت موافقت و تصویب آیین نامه هیات دولت در خصوص رسانه های مجازی دارای 5نفر و پرداخت ٧ درصد سهم بیمه شونده، آمادگی کامل دارد.
زدا تصریح کرد: باید در مسیر فعالیت رسانه های مستقل، آزاد و بارونق که بتواند برای پیشرفت نظام و کشور رکن اساسی باشد، حرکت کنیم.
محمدسلطانی فر در ادامه این نشست، ضمن تقدیر از سرپرست سازمان تامین اجتماعی بابت حمایت های همه جانبه در جهت ایجاد روحیه بسیار خوب به پیکره مطبوعات و رسانه ها، گفت: قطعا در صورت عدم این حمایتها، همچنان مشکلات خبرنگاران و مدیران مسئول پابرجا بود.
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: راه اندازی مشاغل سخت و زیان آور برای خبرنگاران و روزنامه نگاران، بازنشستگی 20ساله برای شغل خبرنگاری و غیره، از اقدامات مهم و ارزشمندی بوده که از سوی سازمان تامین اجتماعی محقق شده است.
وی اظهار امیدواری کرد با تداوم حمایت های ویژه این سازمان، تمامی پایگاه ها و سایت های خبری دارای مجوز که دارای نیروهای زیر 5نفر هستند، بتوانند از این تسهیلات برخوردار شوند.
دکتر سلطانی فر خواستار تداوم حمایت های سازمان تامین اجتماعی در امر بیمه اصحاب رسانه شد.

image_pdfimage_print
دسته بندی: گزیده برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد