کد خبر: 16868      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۹:۰۰    

تجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان های انقلاب اسلامیتجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان های انقلاب اسلامی

تجدید میثاق کارکنان بانک مهر اقتصاد با آرمان های انقلاب اسلامی

مديران و کارکنان بانک مهر اقتصاد همگام با اقشار مختلف مردمِ سراسر کشور با حضور در راهپیمایی چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدا تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد؛ این بانک با برپایی نمایشگاه و غرفه محصولات فرهنگی در مقابل شعبه خیابان آزادی ضمن اجرای برنامه هايي چون پاسخگویی به سوالات شرعی در حوزه بانکداری، گريم كودكان و اهداي هداياي تبليغاتي، پذیرای راهپیمایان میلیونی مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن بود.

علی رضا چهره _ معاون حقوقی و  وصول مطالبات بانك _ در حاشیه مراسم راهپيمايي مردم تهران، گفت: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز، ملت همیشه در صحنه ایران با حضور همیشگی خود نشان داده اند كه ذره ای از اهداف و آرمان هاي انقلاب عقب نشيني نكرده اند و همواره پشتيبان كشور و ولایت فقیه بوده اند.

وی در ادامه افزود: امسال نیز در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب و با وجود دشمني هاي مداوم جبهه استکبار، حضور باشكوه مردم بيشتر از هر زمان ديگري احساس می شد و این حماسه ميليوني هموطنان عزیز به تمامی دنیا ثابت کرد كه انقلاب اسلامی ایران در برابر همه کینه توزی ها و تهدیدات، مقاوم و استوار به راه خود ادامه می دهد.

محمد قضایی _ معاون اعتبارات و بین الملل بانک _ نیز با حضور در این مراسم با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: كارکنان بانک مهر اقتصاد، همگام با مردم  انقلابي و همیشه در صحنه سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن٬با خلق حماسه ای دیگر در دفاع از آرمان های انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدا مشارکت دارند.

image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه