کد خبر: 18096      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۶    

اعلام ساعت کاری شعب بانک سرمایه در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزپایگاه خبری فکر اقتصادی-اعلام ساعت کاری شعب بانک سرمایه در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز

ساعات کار شعب بانک سرمایه در روزهای پایانی سال و فهرست شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروز ۹۸ اعلام شد.
اعلام ساعت کاری شعب بانک سرمایه در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزبه گزارش  روابط عمومی بانک سرمایه، به منظور رفاه حال مشتریان این بانک، ساعات کار شعب بانک سرمایه در ایام پایانی سال و فهرست شعب کشیک در تعطیلات نوروز ۹۸ به شرح زیر اعلام شد:
ساعت کاری شعب از روز شنبه مورخ ۲۵ اسفند ماه ۹۷ لغایت سه شنبه مورخ ۲۸ اسفند ماه ۹۷:
۱. ساعت کاری کلیه شعب به استثنای شعبه کیش در ایام پایانی سال جاری از روز شنبه مورخ ۲۵ اسفند ماه ۹۷ لغایت دوشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه ۹۷ به شرح زیر می باشد:
شنبه الی دوشنبه ۷:۳۰ الی ۱۸
۲. ساعت کاری کلیه شعب به استثنای شعبه کیش در روز سه شنبه مورخ ۲۱ اسفند ماه ۹۷ و آخرین روز کاری سه شنبه مورخ ۲۸ اسفند ماه ۹۷ به صورت یکسره تا ساعت ۱۶ می باشد.
۳. ساعت کار شعبه کیش در روزهای مذکور مطابق با مقررات سازمان منطقه آزاد کیش می باشد.
۲.۱. شعب معرفی شده داخل سایت بانک به صورت کشیک در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳ و ۴ فروردین ماه ۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند می باشد:
۲.۲. شایان ذکر است اولین روز کاری در سال ۹۸، روز دوشنبه مورخ ۵ فروردین ماه بوده و کلیه شعب بانک در روزهای کاری ایام نوروز (۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۱۰ و ۱۱ فروردین ماه) فاقد باجه عصر می باشند
image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه