کد خبر: 18146      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۹:۲۸    

بهره برداری از پروژه مسقف سازی ایستگاه جدید سامانه اتوبوس تندرو در پایانه آزادیپایگاه خبری فکر اقتصادی- بهره برداری از پروژه مسقف سازی ایستگاه جدید سامانه اتوبوس تندرو در پایانه آزادی
ضلع شمال شرق پایانه آزادی ابتدای ایستگاه سامانه‌های یک و دو تندرو مسقف سازی و بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، محمد باقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه اعلام کرد: پروژه مسقف سازی و بازسازی محدوده استقرار سامانه‌های اتوبوس تندرو ۱ و ۲ در ضلع شمال شرق پایانه آزادی انجام شد.
محدوده ورودی سامانه‌ها ی اتوبوس تندرو در بلوار شهید رحمانی تا محدوده خروجی در بزرگراه جناح ، محل استقرار سامانه‌های اتوبوس تندرو نیز جابه‌جا شد.
قرارگیری صف مسافرین برای هر دو خط سامانة تندرو در زیر سقف جدید، احداث سکوی مناسب با فضای نوسازی شده و ارتفاع مناسب برای سوار شدن مسافرین به اتوبوس‌های سامانه تندرو، جانمایی و احداث فضای مناسب به منظور استقرار عوامل کنترل و نظارت خطوط و مشترک بودن ایستگاه دو خط بی‌آرتی که باعث افزایش بهره‌وری از فضای ایستگاه شده است از مزایای این اقدام است .
همچنین امکان تردد اتوبوس‌های بی‌آرتی در خط اضطراری در شرایط ضروری فراهم شده به این معنی که دو خط عبوری برای اتوبوس‌های سامانه یک و دو تعبیه شده است،

image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه