کد خبر: 18235      |     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۱    

کارفرمایان با ایجاد اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوندپایگاه خبری فکر اقتصادی-کارفرمایان با ایجاد اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوند

مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام در هفتمین جشنواره معرفی چهره های برتر حوزه کار و تأمین اجتماعی استان اظهار داشت: کارآفرینان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند.
به گزارش  اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سهیلا ملکشاهی در این جشنواره گفت: کارفرمایان با ایجاد کوچک ترین اشتغال در کشور موجب تقویت چرخه تولید می شوند و حفظ واحدهای صنعتی و تولیدی در شرایط سخت اقتصادی از افتخارات کارفرمایان موفق است.
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور و با تشدید تحریم ها و جنگ اقتصادی با فعال بودن چرخه تولید کارفرمایان، دشمنان را ناامید کرده و با هر گامی که برداشته می شود، دشمن چندین قدم عقب نشینی می کند.
وی یادآور شد: در جامعه مشکلات زنجیروار به هم متصل هستند و رفع موانع در همه بخش ها به تعامل و همکاری مدیران، کارگران و کارفرمایان نیاز دارد.
ملکشاهی با بیان اینکه انسجام و هم افزایی برای کاهش و رفع مشکلات ضروری است، گفت: سازمان از کارگران و کارفرمایان به عنوان شرکای اصلی یاد می کند و تعامل و ارتباط با آنان مصداق اقتصاد مقاومتی است.
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام با اشاره به شرایط اقتصاد داخلی و بین المللی، خروج از وضعیت موجود و رونق تولید و اشتغال را مستلزم همدلی و همراهی کارفرمایان، کارگران، نهادها و سازمان های خدمت رسان دانست و گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نهاد اقتصادی همواره حامی نیروهای مولد جامعه در تولید است.
وی بر ضرورت ایجاد امنیت و آرامش نیروی کار و تضمین آتیه آنان تاکید کرد و گفت: این افراد در جنگ اقتصادی مشغول نبرد هستند و توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور مرهون پایداری و مقاومت کارآفرینان و بهره گیری از مهارت و دانش روز تولید است.
image_pdfimage_print
ارسال دیدگاه

نشریه
بانک و بیمه