کارشناس سازمان بیمه سلامت گفت: در پروژه  نسخه الکترونیکی اطلاعات ارایه خدمات تشخیصی در مانی بیماران از استحقاق سنجی بیمه شده وتجویز خدمت و ارایه خدمت تا پرداخت مالی به شکل الکترونیکی و دربسترشبکه جمع آوری و منتقل و گزارش گیری می شود. کیوان تاج بخش درگفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: نسخه الکترونیکی […]

کارشناس سازمان بیمه سلامت گفت: در پروژه  نسخه الکترونیکی اطلاعات ارایه خدمات تشخیصی در مانی بیماران از استحقاق سنجی بیمه شده وتجویز خدمت و ارایه خدمت تا پرداخت مالی به شکل الکترونیکی و دربسترشبکه جمع آوری و منتقل و گزارش گیری می شود.

کیوان تاج بخش درگفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: نسخه الکترونیکی یکی از اقدامات نو در کشورما و سایرنقاط جهان است، همچنین این بستر پیچیده بوده و اکثر فرآیندهای سازمان و بسیاری از گایدلاین ها درسطح کشور باید در این بستر قرار گیرد.

کارشناس سازمان بیمه سلامت و پزشک داروساز تاکید کرد: پروژه نسخه الکترونیکی از هدررفت منابع بخش سلامت و تجویزهای غیرمنطقی جلوگیری کرده و می توان منابع را کنترل شده تر هزینه  کرد، ضمن اینکه می توان به جای روش سنتی درتجویز ، ارایه خدمت و تنظیم اسناد به سمت الکترونیکی شدن حرکت کرد؛ لذا دراین شرایط می توان اطلاعاتی را به شکل بسترشبکه و آی تی کسب کرده و گزارشات قابل قبولی را جمع آوری کرد.

وی افزود: پس از گذشت مدت زمان تعیین شده دربرنامه های راهبردی سازمان می توان سیستم نسخه الکترونیکی را درسطح کشور برای بیمه پایه و بخش های دیگر ایجاد کرد.

image_pdfimage_print
دسته بندی: Articles برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This site is protected by wp-copyrightpro.com