ارزش بازار در پایان اردیبهشت ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴۵۱۳۷۵۳ میلیارد ریال برابر با ۱۲۱ درصد افزایش یافت و از ۳۷۲۷۸۶۵ میلیارد ریال به ۸۲۴۱۶۱۸ میلیارد ریال رسید. به گزارش روابط عمومی بورس تهران و براساس گزارش منتشر شده توسط مدیریت آمار و اطلاعات ، طی ۲۲ روز […]

ارزش بازار در پایان اردیبهشت ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴۵۱۳۷۵۳ میلیارد ریال برابر با ۱۲۱ درصد افزایش یافت و از ۳۷۲۷۸۶۵ میلیارد ریال به ۸۲۴۱۶۱۸ میلیارد ریال رسید.

به گزارش روابط عمومی بورس تهران و براساس گزارش منتشر شده توسط مدیریت آمار و اطلاعات ، طی ۲۲ روز کاری اردیبهشت ماه ۹۸، ارزش معاملات در مقایسه با پایان فروردین۹۸، معادل ۸۵درصد افزایش یافت و از ۱۵۹۹۰۹میلیارد ریال به ۲۹۶۱۳۱ میلیارد ریال رسید. همچنین حجم سهام معامله شده از ۶۴۴۷۰ میلیون سهم به ۱۱۰۴۷۶ میلیون سهم معادل ۷۱ درصد افزایش یافت.

 براساس این گزارش، از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ، متوسط روزانه حجم و ارزش معاملات بازارسهام ( اول و دوم ) به ترتیب برابر با ۱۷۲۸۱۸ میلیون سهم و ۴۲۹۶۵۷ میلیارد ریال بوده است.

در اردیبهشت ماه ۹۸، دفعات معاملات سهام برابر با ۸۲ درصد در مقایسه با پایان فروردین ۹۸ افزایش یافت و از ۴۰۶۸۸۱۸ هزار دفعه به ۷۴۰۹۸۱۶ هزار دفعه بالغ گردید.

شاخص بورس در پایان اردیبهشت ماه ۹۸ در مقایسه با فروردین ۹۸، به میزان ۱۰۷۱۶ واحد برابر با ۵ درصد افزایش یافت و از ۲۰۴۳۷۵ واحد به ۲۱۵۰۹۲ واحد رسید.

ارزش بازار در پایان اردیبهشت ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴۵۱۳۷۵۳ میلیارد ریال برابر با ۱۲۱ درصد افزایش یافت و از ۳۷۲۷۸۶۵ میلیارد ریال به ۸۲۴۱۶۱۸ میلیارد ریال رسید.

درصد گردش معاملات از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت ماه ۹۸ ، به رقم ۶ رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل، ۲۳۴ درصد افزایش داشته است.

میزان سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران در اردیبهشت ماه ۹۸ به رقم ۵۰۴۷۶ میلیارد ریال رسید.

میزان بازده کل بورس از ابتدای سال تا کنون ۱۵ درصد بوده است.

نسبت قیمت به درآمد ۱۲ ماه گذشته، به رقم ۸ رسید.

علاقه مندان برای مشاهده کامل  بولتن اینجا کلیک کنند

image_pdfimage_print

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد