خسرو آبادی اعلام کرد:رکورد ۱۲۴ درصدی درآمدهای منطقه در سال ۹۷/ روند درآمدی شهرداری منطقه ۵ همچنان روبه رشد شهردار منطقه ۵ با اعلام تحقق درآمد ۱۲۴ درصدی این منطقه در سال ۹۷ از افزایش روند درآمدی تا پایان سال ۹۸ خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ رجبعلی خسرو آبادی، شهردار منطقه […]

خسرو آبادی اعلام کرد:رکورد ۱۲۴ درصدی درآمدهای منطقه در سال ۹۷/ روند درآمدی شهرداری منطقه ۵ همچنان روبه رشد

شهردار منطقه ۵ با اعلام تحقق درآمد ۱۲۴ درصدی این منطقه در سال ۹۷ از افزایش روند درآمدی تا پایان سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ رجبعلی خسرو آبادی، شهردار منطقه در جلسه شورای عالی درآمدی از تحقق درآمد ۱۰۸ درصدی در ابتدای سالجاری خبر داد و گفت: این برای نخستین بار است که طی ۵ سال گذشته شهرداری منطقه ۵ توانسته درآمد بالای صد درصدی را محقق کند.

وی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۵ با برنامه ریزی جدی موفق به رسیدن این میزان از درآمد شده است، تصریح کرد: این در حالی است که درآمد شهرداری منطقه ۵ در سال ۹۶ حدود ۶۱ درصد بود که با وجود رکود در موضوع ساخت و ساز و مسکن توانست رکورد تحقق ۱۲۴ درصدی درآمد منطقه را در سال ۹۷ پشت سر بگذارد.

شهردار منطقه ۵ اظهار داشت: مقایسه عملکرد نقد و غیر نقد در میان مناطق پهنه بندی الف که شامل ۶ منطقه پردرآمد شهر می شود نشان می دهد، این منطقه تا مهرماه سال گذشته رتبه ششم را به خود اختصاص داده بود اما با رشد قابل ملاحظه در اسفند ماه همان سال به رتبه دوم ارتقا یافت.

خسرو آبادی صداقت، شفافیت و اعتماد سازی بین سرمایه گذاران و شهروندان را از دلایل اصلی این موفقیت برشمرد و تاکید کرد: روند صعودی درآمدهای منطقه ۵ تا پایان سالجاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه بخشی از درآمدهای شهرداری بر اساس فعالیت های مستمر شکل می گیرد، اظهار داشت: با رصد روال تحقق اینگونه درآمدها است که می توان عملکرد شهرداری را مورد ارزیابی قرار داد و در صورت کاهش آن، علت را شناسایی و نسبت به اصلاح وضعیت درآمدی اقدام کرد.

شهردار منطقه با اشاره به وجود برخی پروژه های بزرگ مقیاس که در بودجه بندی منطقه تاثیر گذار هستند، گفت: پروژه هایی همچون پروژه مشارکتی صادقیه و پروژه مشارکتی فجر از اینگونه پروژه ها هستند که هم اکنون پیگیری های لازم برای تعیین و تکلیف آنها با قوت در دستور کار قرار گرفته است.

image_pdfimage_print
دسته بندی: Articles برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This site is protected by wp-copyrightpro.com