برگزاری الکترونیکی انتخابات مرکز وکلای قوه قضائیه موردتایید است عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات هئیت مدیره وکلا و کارشناسان رسمی استان تهران به صورت الکترونیکی باعث سهولت و تسریع  در برگزاری این انتخابات شد.  محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، […]

 برگزاری الکترونیکی انتخابات مرکز وکلای قوه قضائیه موردتایید است

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات هئیت مدیره وکلا و کارشناسان رسمی استان تهران به صورت الکترونیکی باعث سهولت و تسریع  در برگزاری این انتخابات شد.

 محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری الکترونیکی انتخابات هئیت مدیره وکلا و کارشناسان استان تهران گفت: برگزاری انتخابات ااکترونیکی هئیت مدیره استان تهران مزایای و محاسن زیادی دارد، مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در برگزاری انتخابات بی نظیر عمل کرده است که این اقدام قابل تقدیر است.

وی در ادامه بیان کرد: سرعت برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی بسیار بالا است، بلافاصله بعد از اتمام رای گیری قابلیت اعلام نتایج را دارد و کاندیدها را زیاد در انتظار نمی گذارد.

این نماینده مجلس افزود: از طرف دیگر صحت رای گیری مورد تایید کاندیداها و اطمینان زیادی در برگزاری انتخابات وجود دارد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری انتخابات هئیت مدیره در استان تهران بیانگر تصمیمی است که واگذاری اختیار اداره ی امور وکلا و کارشناسان رسمی به خودشان دارند که این امر باعث می شود سمت نقش آفرینی  و راهبردی وکلا و کارشناسان رسمی به خود وکلا و کارشناسان واگذار گردد.

گفتنی است، روز گذشته انتخابات مرکز وکلای قوه قضائیه برای اولین بار برگزار و نتایج صبح امروز اعلام شد.

image_pdfimage_print

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد