به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، این شرکت طی شش ماهه نخست سال ۱۳۹۸ اقدامات مهمی را در  بخش صادرات و واردات  کشور انجام داده است. واردات ذرت دامی ذرت دامی یکی از نهاده های کشاورزی اصلی مورد نیاز کشور است که بخش عمده آن می بایست از طریق واردات تامین شود. در همین […]

به گزارش روابط عمومی شرکت یادمان بردیا، این شرکت طی شش ماهه نخست سال ۱۳۹۸ اقدامات مهمی را در  بخش صادرات و واردات  کشور انجام داده است.

واردات ذرت دامی

ذرت دامی یکی از نهاده های کشاورزی اصلی مورد نیاز کشور است که بخش عمده آن می بایست از طریق واردات تامین شود. در همین راستا این شرکت اقدام به واردات بیش از ۲۵۳۰ تن ذرت دامی از کشور روسیه کرد تا بتواند بخشی از نیاز کشور را تامین کند.

واردات بذر چغندر علوفه‌ای

یکی از عمده‌ترین نهاده‌های دامی مورد نیاز کشور بذر چغندر علوفه­ای است. شرکت یادمان بردیا نیز برای تامین این نیاز حیاتی کشور اقدام به واردات یکصد یونیت بذر چغندر علوفه ای کرده است. شایان ذکر است بذر یاد شده از کشور دانمارک و از مرغوب‌ترین نوع بذر می‌باشد.

فرآوری گوجه فرنگی به رب و صادرات آن به افغانستان

همه ساله در فصل برداشت گوجه فرنگی کشور با مازاد این محصول روبروست. لذا شرکت یادمان بردیا در این بازه زمانی اقدام به خرید گوجه از شهرستان مرودشت و استان خراسان شمالی نموده و آن را در کارخانه کشت و صنعت ورامین با فرآوری تبدیل به رب گوجه فرنگی کرده است. محصول رب تولید شده نیز به کشور افغانستان صادر شده است.

صادرات خرمای مضافتی به کشور هندوستان، صادرات سیفی‌جات و انار (تامین شده از تنگ سیاب – مناطق محروم استان لرستان) به روسیه، صادرات سیب‌زمینی نیمه آماده (فرنچ‌فرایز) به کشور عراق و… نیز از جمله دیگر اقدامات شرکت یادمان بردیا در نیمه اول سال ۱۳۹۸ بوده است.

 

image_pdfimage_print

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد