آغاز به کار پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با موضوع «جنگ رسانه‌ای و مسئولیت روابط عمومی‌ها» آغاز به کار کرد. در این رویداد که با حضور رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی، استادان کشورهای ایران، بلغارستان، فرانسه و ترکیه و نیز مقاماتی از جمهوری اسلامی ایران […]

آغاز به کار پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با موضوع «جنگ رسانه‌ای و مسئولیت روابط عمومی‌ها» آغاز به کار کرد.

در این رویداد که با حضور رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی، استادان کشورهای ایران، بلغارستان، فرانسه و ترکیه و نیز مقاماتی از جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد، برای اولین بار موضوع «جنگ رسانه‌ای و مسئولیت‌های روابط عمومی‌ها» در این زمینه، مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت.

هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با اعلام این موضوع افزود: در مقطع کنونی که کشور مورد هجمه و جنگ رسانه‌ای دشمنان قرار دارد، لازم است تا سیاست رسانه‌ای و ارتباطی کشور در جنگ رسانه‌ای تبیین شده و استراتژی‌ها و عملیات مرتبط با حوزه روابط‌ عمومی تدوین و ارائه شود تا با کاربرد صحیح آن ها، اهداف دشمنان، خنثی شده و روابط عمومی‌ها بتوانند در تأمین امنیت نرم کشور، ایفای نقش شایسته‌ای داشته باشند.

نائب رئیس خانه روابط عمومی ایران، با اشاره به اینکه این اقدام، یک ضرورت راهبردی در مقطع کنونی به حساب می‌آید، افزود: با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، توانمندسازی و اثربخشی روابط‌ عمومی‌ها در جنگ رسانه‌ای دنبال خواهد شد.

این رویداد با حضور ۴۰۰ نفر از دست اندرکاران روابط عمومی‌های کشور در مرکز همایش‌های تلاش برگزار شده و در جنب این رویداد، ضمن معرفی مدیران و کارشناسان برتر روابط عمومی سال ۱۳۹۷ ایران، نسبت به معرفی روابط عمومی های برتر در ۷ رشته اقدام خواهد شد.

image_pdfimage_print

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد