پارکبانان غیر مجاز مسیر درکه جمع آوری شدند افرادی که بصورت غیر مجاز و غیر قانونی مبادرت به دریافت پول از خودروهای گردشگران  ،  مراجعین و کوهپیمایان مسیر درکه می کردند جمع آوری شدند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهدی صباغ زاده شهردار ناحیه ۲ این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در اقدام […]

پارکبانان غیر مجاز مسیر درکه جمع آوری شدند

افرادی که بصورت غیر مجاز و غیر قانونی مبادرت به دریافت پول از خودروهای گردشگران  ،  مراجعین و کوهپیمایان مسیر درکه می کردند جمع آوری شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهدی صباغ زاده شهردار ناحیه ۲ این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در اقدام هماهنگ با همکاری شهرداری این  ناحیه  و کلانتری ولنجک، نیروهای انتظامی با حضور در مسیر درکه  حدفاصل میدان شهید شهریاری تا خانه معلم و میدان درکه اقدام به دستگیری پارکبانان غیر مجاز که از گردشگران جهت استفاده از فضای پارک حاشیه ای وجه دریافت  می کردند نمودند.

وی گفت: در حدود ١٠ سال گذشته این افراد بصورت غیرقانونی اقدام به فروش پارک حاشیه ای می کردند که این عملیات اجرایی، منجر به دستگیری ۵ نفر از عوامل پارکبان  شد.

صباغ زاده  از شهروندان در خواست کرد از پرداخت هر گونه وجه خودداری و در صورت مشاهده با پلیس ١١٠ یا سامانه ۱۳۷ شهرداری و یا شماره اعلامی کلانتری ولنجک ۲۱۸۶۸۲۱۱ تماس بگیرند
#شهرداری_منطقه_یک
#شمیران_نگین_تهران
@shemirankhabar

image_pdfimage_print

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد