بانک آینده بانک سال جمهوری اسلامی ایران در ۲۰۱۹ میلادی انتخاب شد بانک آینده از طرف بنکر، به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در ۲۰۱۹ میلادی انتخاب شد. به گزارش  روابط عمومی بانک آینده، نشریه معتبر بنکر(The Banker)، با بیش از ۹۰ سال سابقه حرفه‌ای در زمینه بانکداری در سطح جهانی ، بانـک آینده را […]

بانک آینده بانک سال جمهوری اسلامی ایران در ۲۰۱۹ میلادی انتخاب شد

بانک آینده از طرف بنکر، به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در ۲۰۱۹ میلادی انتخاب شد.

به گزارش  روابط عمومی بانک آینده، نشریه معتبر بنکر(The Banker)، با بیش از ۹۰ سال سابقه حرفه‌ای در زمینه بانکداری در سطح جهانی ، بانـک آینده را در سال ۲۰۱۹ میـلادی، به عنـوان بانـک سال جمـهوری اسـلامی ایران (Bank of The Year in Iran) انتخاب کرد.

تندیس و گواهی مربوط به این موفقیت نیز طی مراسمی که با حضور مدیران ارشد بانک‌ها، از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در روز پنجشنبه، هفتم آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد؛ به همراه سایر بانـک‌های برتر کشوری، منطقه‌ای و جهانی توسط نماینده بانک آینده دریافت شد.
شایان ذکر است؛ کسب این عنوان، پس از انتخاب بانک آینده، به عنوان «برترین بانک تحول‌ساز خاورمیانه»، توسط مؤسسه یورومانی، بانک سال جمهوری اسلامی ایران توسط بنکر در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ میلادی و بانک برتر ایران در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی به انتخاب یورومانی، ششمین افتخار جهانی و متوالی بانک آینده، در ۳  سال اخیر به شمار می‌رود.
image_pdfimage_print