در حرکتی خداپسندانه و در راستای مسئولیت اجتماعی ، ترویج فرهنگ نوع دوستی و اهدای خون، گروهی از مدیران و همکاران بیمه پاسارگاد خون خود را برای استفاده نیازمندان و بیماران اهدا کردند و گامی در جهت حفظ جان بیماران نیازمند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و یاری رساندن به هم نوعان خود […]

در حرکتی خداپسندانه و در راستای مسئولیت اجتماعی ، ترویج فرهنگ نوع دوستی و اهدای خون، گروهی از مدیران و همکاران بیمه پاسارگاد خون خود را برای استفاده نیازمندان و بیماران اهدا کردند و گامی در جهت حفظ جان بیماران نیازمند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و یاری رساندن به هم نوعان خود برداشتند.

به گزارش  روابط عمومی بیمه پاسارگاد، گروه عملیات خونگیری سازمان انتقال خون، در روز سه شنبه سوم دی ماه ۱۳۹۸ با استقرار در محل ساختمان مرکزی شرکت بیمه پاسارگاد اقدام به دریافت خون اهدایی از نیروی انسانی این شرکت نمودند.
مهمتریـن هدف انتقال خون ، تأمین خون و فرآورده های سالم آن با بهترین کیفیت استاندارد مطابق با موازین تعیین شده بین المللی برای بیماران و نیازمندان و همچنین ترویج طب انتقال خون است. در این راستا بیمه پاسارگاد با ارایه انواع خدمات بیمه ای و تأمین امنیت و آرامش هموطنان گرامی ، به سلامت و تندرستی این عزیزان نیز اهمیت فراوان داده و از هیچ کوششی برای سلامت و شادی هم میهنان عزیز چشم پوشی نمی کند.
پاسارگادیان نوع دوست با اعتقاد به این شعار که « اهداء خون ، اهداء زندگیست » در این امر نیکو و خداپسندانه شرکت کرده و با تأسی از فرموده امام علی (ع) که ” ارزش هرکس به اندازه خوبی های اوست ” دل عزیزان نیازمند به خون را خشنود نمودند.

image_pdfimage_print
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد