نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: آیت الله رسولی محلاتی؛ عالمی مجاهد ، مبارز و یار وفادار و امین امام و رهبری بود نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با صدور پیامی ارتحال آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی ،یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی )را تسلیت گفت. […]

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: آیت الله رسولی محلاتی؛ عالمی مجاهد ، مبارز و یار وفادار و امین امام و رهبری بود
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با صدور پیامی ارتحال آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی ،یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی )را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه متن این پیام به شرح زیر است:
«اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه»
ارتحال عالم مجاهد ، مبارز و یار وفادار و امین امام و رهبری حضرت آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی رابه حضرت بقیه الله الاعظم «عج»و رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی و تمامی ارادتمندان و خاندان محترم بویژه فرزندان و دامادهای گرانقدر ایشان تسلیت میگوییم .
مرحوم آیت الله رسولی محلاتی که عمر پربارش را به تالیف و ترجمه و خدمت به فرهنگ اهل بیت علیهم الاسلام سپری کردو در زندگی پربار خود منشاء خدمات فراوانی به جامعه روحانیت و تشیع بود و در چندین دهه در کنار امام راحل و رهبر معظم انقلاب از یاران و کارگزاران امین ولایت و رهبری بودند و در بین اقشار مختلف مردم از جایگاه خاصی برخوردار بود، در شرایطی از میان ما رفت که بشدت به خدمات ارزشمندش درجامعه و نظام اسلامی نیاز داشتیم .
امید است خداوند متعال علو مرتبه و اعلا درجه نزد اولیاءدین به ایشان عنایت و اورا مشمول رحمت واسعه قرار دهد . ان شاءا…
سید رضا تقوی
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی
image_pdfimage_print