تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی ویژه خانواده های معظم شهدا منطقه ١۶ شهردار منطقه ١۶، از تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی ویژه خانواده های معظم شهدا در محلات نه گانه منطقه خبر داد . به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ١۶، پیمان پورنصر شهردار منطقه با اشاره به ادای […]

تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی ویژه خانواده های معظم شهدا منطقه ١۶

شهردار منطقه ١۶، از تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی ویژه خانواده های معظم شهدا در محلات نه گانه منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ١۶، پیمان پورنصر شهردار منطقه با اشاره به ادای نذر خیرین محلات نه گانه اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش بین خانواده های معظم شهدا در محلات نه گانه توزیع می شود .
وی افزود: با توجه به اینکه هر ساله از والدین معظم شهدا و جانبازان دیدار به عمل می آمد، به علت شیوع ویروس کرونا لغو گردیده که با ارتباط تلفنی جویای حال تعدادی از والدین شهدا شده ایم و ضمن تبریک سال نو و تاکید بر رعایت نکات بهداشتی درخواست شد که جهت حفظ سلامتی خود حدالامکان در خانه بمانند.
وی خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای سطح آگاهی جامعه هدف، رعایت نکات بهداشتی، اجتناب از حضور در تجمعات، پیشگیری و مراقبت همچنین در این مدت برای جامعه هدف (خانواده شهدا) این بسته ها توزیع می شود.

image_pdfimage_print