‌‌هشدار شهرداری منطقه یک نسبت به احتمال لغزش زمین در نواحی کوهستانی شهرداری ناحیه کوهستان شهرداری منطقه یک با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌های شدید تا پایان هفته جاری نسبت به احتمال لغزش زمین در نواحی کوهستانی هشدار داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مصطفی حاج آقامیر شهردار […]

‌‌هشدار شهرداری منطقه یک نسبت به احتمال لغزش زمین در نواحی کوهستانی

شهرداری ناحیه کوهستان شهرداری منطقه یک با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌های شدید تا پایان هفته جاری نسبت به احتمال لغزش زمین در نواحی کوهستانی هشدار داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مصطفی حاج آقامیر شهردار ناحیه کوهستان این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به تداوم بارش‌های شدید باران در مناطق کوهستانی شمال شهر تهران مسیل ها به صورت روزانه لایروبی و از وضعیت مناسبی برخوردار هستند ولی بدلیل سست بودن خاک در برخی از نقاط ارتفاعات ،احتمال لغزش زمین وجود دارد.

آقامیر با اشاره به اینکه باتوجه به پیش بینی سازمان هواشناسی ، سامانه بارشی ای که از هفته گذشته در حال گذر از کشور ما است موجب بروز بارش های تند شده است، از شهروندان خواست از قرارگرفتن در کنار روددره ها خودداری کنند و مراقب تحرکات زمین باشند و اگر مواردی دیده شد فوراً آن را گزارش کنند.

شهردار ناحیه کوهستان تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود ممکن است در نواحی کوهستانی لغزش زمین داشته باشیم لذا به کوهنوردانی که قصد صعود به ارتفاعات شمال تهران را دارند، توصیه می‌شود تا حد امکان از صعود های غیر ضرور خودداری کنند.

وی ادامه داد: احتمال دارد گستره بارش‌ها تا پایان هفته جاری ادامه داشته باشد بر همین اساس رعد و برق و بارش‌های رگباری در دامنه‌های البرز دور از انتظار نیست.

#شهرداری_منطقه_یک
#شمیران_نگین_تهران
@shemirankhabar

image_pdfimage_print