‍ احداث بوستان جنگلی مسگرآباد در منطقه۱۵ عرصه جنگل کاری مسگرآباد با احداث ۸ چشمه سرویس بهداشتی و تأمین روشنایی آن به بوستان جنگلی تبدیل می شود. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، نادر لطفی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: برای ایجاد این بوستان ۲ دستگاه […]

‍ احداث بوستان جنگلی مسگرآباد در منطقه۱۵

عرصه جنگل کاری مسگرآباد با احداث ۸ چشمه سرویس بهداشتی و تأمین روشنایی آن به بوستان جنگلی تبدیل می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، نادر لطفی سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: برای ایجاد این بوستان ۲ دستگاه سرویس بهداشتی احداث و ۲۵ پایه چراغ نصب خواهد شد و براساس پیش بینی تا آخر اردیبهشت ماه به اتمام می رسد.

وی با اشاره به اینکه این جنگل کاری ها به مساحت ۱۸۶ هکتار در شمال و شمال شرق این محله واقع است، افزود: محرومیت زدایی یکی از راهبردهای اصلی مدیریت شهری در توزیع عادلانه خدمات با رویکرد محله محوری است.

لطفی در ادامه گفت: در این راستا نخستین بوستان این محله با نام شهدای محله مسگرآباد با هدف جبران عقب ماندگی سرانه فضای سبز، در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع جنب بیمارستان بیماریهای خاص به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه منطقه ۱۵ با برخورداری از ۱۳۲بوستان و داشتن سرانه فضای سبز ۱۹/۳۷ متر مربعی به ازای هر نفر از مناطق سرآمد شهر تهران است، افزود: با احداث این بوستان تمامی محله های این منطقه صاحب بوستان شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه خاطرنشان کرد: محله مسگرآباد از سال ۹۴ به محله های منطقه اضافه شده و عملیات ساخت این بوستان از سال ۹۷ براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و دستورالعمل شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفته است.

image_pdfimage_print