فروش ۱۰ هزار میلیارد ریالی چادرملو طی ماه گذشته رشد ۲۸ درصدی فروش چادرملو در تیر امسال شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تیر ماه امسال با فروش بیش از ۱۰ هزارمیلیارد ریال محصولات خود، بیش از ۲۸ درصد رشد نسبت به خرداد ماه سال جاری داشته است . به گزارش روابط عمومی چادرملو، همچنین […]

فروش ۱۰ هزار میلیارد ریالی چادرملو طی ماه گذشته
رشد ۲۸ درصدی فروش چادرملو در تیر امسال


شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در تیر ماه امسال با فروش بیش از ۱۰ هزارمیلیارد ریال محصولات خود، بیش از ۲۸ درصد رشد نسبت به خرداد ماه سال جاری داشته است .
به گزارش روابط عمومی چادرملو، همچنین میزان فروش این شرکت در ۴ ماهه امسال بالغ ۳۴ هزارو ۷۱۱ میلیارد ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حدود ۹ درصدرشد برخوردار بوده است .
بر اساس همین گزارش ، چادرملو از ابتدای امسال تا پایان تیرماه، بیش از ۳ میلیون و ۶۱۱ هزارتن کنسانتره سنگ آهن و ۱۴۵ هزارو ۷۰۰ تن سنگ آهن دانه بندی شده تولید کرده است .
از سوی دیگر ، فراتر از برنامه پیش بینی شده سال ۱۳۹۹ ، بیش از ۳۲۸ هزار و ۱۴۸ هزارتن فولاد تولید کرده است. که ۲۶۷ هزار و ۷۶۶ تن آن به فروش رسیده است.
همچنین طی همین مدت بالغ بر ۵۵۹ هزار و ۶۲۲ تن آهن اسفنجی و یک میلیون و ۱۹۸ هزار و ۶۴۵ تن گندله در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو تولید شده است .

image_pdfimage_print