سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد: آتش سوزی گسترده در انبار کالا/عملیات ادامه دارد جلال ملکی گفت: صبح امروز یک انبار کالا واقع در خیابان فدائیان اسلام دچار حریق گسترده شد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی درمورد این آتش سوزی گفت: ساعت ۱۰:۵۶ صبح امروز، یک مورد آتش سوزی […]

آتش سوزی گسترده در انبار کالا/عملیات ادامه دارد

سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد:

آتش سوزی گسترده در انبار کالا/عملیات ادامه دارد

جلال ملکی گفت: صبح امروز یک انبار کالا واقع در خیابان فدائیان اسلام دچار حریق گسترده شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی درمورد این آتش سوزی گفت: ساعت ۱۰:۵۶ صبح امروز، یک مورد آتش سوزی گسترده در انبار کالا واقع در خیابان فدائیان اسلام نرسیده به بلوار ابریشم اعلام شد.

او افزود: بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکرهای آب و خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

ملکی تصریح کرد: آتش نشانان در مدت زمان ۴ دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند در یک بارانداز به وسعت بیش از ۳ هزار متر مربع مقدار زیادی کالا در همه زوایای آن چیده شده و درحال سوختن است به گونه‌ای که دود حاصل از آن از شهر تهران قابل مشاهده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی عنوان کرد: در بخش انتهایی این بارانداز، حدود ۸۰۰ متر سوله با لوازم شیروانی بسیار ناایمن ساخته شده بود و تمام کالاهای موجود در آن در حال سوختن هستند.

ملکی گفت: در حال حاضر نیروها از چند جهت عملیات خود را آغاز کردند و عملیات تحت کنترل است و خوشبختانه تا این لحظه مصدوم و تلفات نداشتیم اما کماکان نیروها مشغول به خاموش کردن آتش هستند تا وارد مرحله لکه گیری شوند.

او اظهار کرد: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود

image_pdfimage_print