به صورت مجازی برگزار می شود: ویژه برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ در دهه ولایت همزمان با دهه ولایت ، ویژه برنامه های مختلفی در سطح منطقه ۱۳ توسط اداره فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در حال اجراست. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، دهه ولایت […]

به صورت مجازی برگزار می شود:
ویژه برنامه های شهرداری منطقه ۱۳ در دهه ولایت
همزمان با دهه ولایت ، ویژه برنامه های مختلفی در سطح منطقه ۱۳ توسط اداره فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در حال اجراست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، دهه ولایت را بستری مناسب برای ارائه مباحث عقیدتی و ولایی عنوان کرد و افزود :با توجه به شیوع بیماری کرونا و ادامه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در حوزه فضای مجازی ، با برنامه ریزی به عمل آمده، طی برنامه های دهه ولایت ، ساختار های اصلی دین مبین اسلام یادآوری و نقش « اهل بیت ع » در جامعه اسلامی بازگو می شود.
وی اظهار داشت : تولید و پخش محتوا و پادکست های مربوط به دهه ولایت و مناسبت هایی چون ولادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع)، عید غدیر ، سالروز بازگشت آزادگان به میهن و .. در فضای مجازی در حال اجراست.
به گفته رحمان زاده ضمن فضاسازی محیطی دهه ولایت ، جشن عید غدیر در قالب سخنرانی و مداحی با مشارکت هیئات به صورت آنلاین از طریق اینستاگرام منطقه برگزار می شود.
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برگزاری مسابقه هنری به مناسبت روز جهانی عکاسی ادامه داد : با اعلام فراخوان در شبکه مجازی محلات ، این مسابقه برای رقابت سالم بین شهروندان برگزار و به برگزیدگان مسابقه ، جوایزی اهدا می شود.

image_pdfimage_print