با هدف گرامی‌داشت جان‌باختگان پستی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مسابقه فوتبال میان تیم هنرمندان و تیم منتخب شرکت ملی پست برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، عصر امروز در نشستی که با حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست برگزار شد، مقرر شد به […]

با هدف گرامی‌داشت جان‌باختگان پستی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مسابقه فوتبال میان تیم هنرمندان و تیم منتخب شرکت ملی پست برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، عصر امروز در نشستی که با حضور اعضای تیم فوتبال هنرمندان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست برگزار شد، مقرر شد به یاد جان‌باختگان پستی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا، یک مسابقه فوتبال میان تیم فوتبال هنرمندان و منتخب شرکت ملی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به تاریخچه و قدمت دیرین پست در ایران گفت: پست با تاریخ ایران پیوند خورده و از دوران هخامنشیان خدمات پستی در کشور ما آغاز شده است. در دوره‌های تاریخی بعد، از طریق پست، شبکه ای اجتماعی ساخته شد که مانند شریان در سراسر کشور خدمات پست را به مردم ارائه می‌داد و این خدمات تا امروز نیز به صورت گسترده و موثر ادامه دارد.

سبحانی فر از کارکنان پست که در عرصه خدمت‌رسانی جان خود را از دست دادند تجلیل کرد و گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا و با تشویق مردم به ماندن در خانه، کارکنان پست همراه با جامعه پزشکی کشور، ایثارگرانه با په میدان گذاشتند و برای حفظ سلامت اجتماعی از جان و سلامت خود مایه گذاشتند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: مردم، هنرمندان را به خاطر آثاری که خلق کرده‌‌اند، دوست دارند و هنرمندان کشور ما هم در مواقع وقوع بحران، از جمله سیل و زلزله و … به یاری مردم آمدند و این بار نیز با برگزاری این مسابقه نمادین، از ایثارگری کارکنان پست تجلیل می‌کنند.

مجید مشیری بازیگر سینما در این جلسه اظهار داشت: در این بازی، برد و باخت مهم نیست و کسی به نتیجه آن فکر نمی‌کند. امیدواریم با این برنامه، بتوانیم تلاش‌های فداکارانه کارکنان شرکت ملی پست را در دوره‌ای که بحران شیوع ویروس سلامت جامعه را تهدید می کند، گرامی بداریم.

سینا ذکایی هنرمند موسیقی نیز با بیان سابقه‌ تشکیل تیم فوتبال هنرمندان و فعالیت‌های پیشین آن گفت: این اقدامی در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی است و کمترین کاری است که می‌توانیم برای تجلیل و گرامی‌داشت کسانی که در شرکت ملی پست، جان و سلامت خود را به خطر انداختند به عمل آوریم.

در پایان، از سوی مدیرعامل شرکت ملی پست، به رسم یادبود تمبر اختصاصی هر کدام ازاعضای تیم فوتبال هنرمندان به آنها اهدا شد.

image_pdfimage_print
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد