در مجمع فوق‌العاده شرکت لعابیران تابعه شستا تصویب شد؛ افزایش سرمایه به میزان ۴۴۰میلیارد ریال شرکت لعابیران با تصویب هیئت‌رئیسه شرکت لعابیران از شرکت‌های تابعه شستا، سرمایه این شرکت از ۱۶۰ میلیارد ریال به ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت. به گزارش از روابط عمومی شرکت لعابیران،مجمع فوق‌العاده نوبت دوم شرکت لعابیران روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه […]

در مجمع فوق‌العاده شرکت لعابیران تابعه شستا تصویب شد؛
افزایش سرمایه به میزان ۴۴۰میلیارد ریال شرکت لعابیران

با تصویب هیئت‌رئیسه شرکت لعابیران از شرکت‌های تابعه شستا، سرمایه این شرکت از ۱۶۰ میلیارد ریال به ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

به گزارش از روابط عمومی شرکت لعابیران،مجمع فوق‌العاده نوبت دوم شرکت لعابیران روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه با حضور بیش از ۴۱/۵ درصد از سهامداران این شرکت در سالن اجتماعات شرکت صدر تأمین برگزار شد .

این نشست با حضور محمد درخشنده به عنوان رئیس جلسه، عباس حسنی ناظر اول ،ناصر شجاعی ناظر دوم و سید جلیل حجازی دبیر جلسه و جمعی از سهامداران با موضوع افزایش سرمایه شرکت لعابیران تشکیل شد.

در این مجمع پس از گزارش سید جلیل حجازی مدیرعامل شرکت لعابیران درباره دلایل لزوم افزایش سرمایه شرکت لعابیران توضیحاتی ارائه نموده و پس از آن گزارش حسابرس و بازرس قانونی قرائت و به سؤالات سهامداران پاسخ داده شد. در پایان این نشست افزایش سرمایه پیشنهادی با موافقت اکثریت سهامداران به تصویب رسید.

image_pdfimage_print
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد